Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Astroporadna zdarma! Která po mně hodí kalhotkami?

Máme tady jednoho tazatele, mladého umělce s velmi slibnou kariérou v hudební branži, který by rád věděl, co ho čeká a nemine ve vztazích během léta a zda se nenajde nějaká nadšená fanynka, která po něm hodí svými kalhotkami (dříve se házelo očima, ale co s tím naděláme).

Najde se nějaká?, Ilustrace: Petra Palcová, Topzine.cz

Umělec je krátce po rozchodu s přítelkyní, ale se situací je smířen a těší se na další milostné příležitosti. Jeho dotaz směřoval na dvě slečny – bývalku a zřejmě nový objev!

Se ženami je to jako s pivem. Víte, ono je trochu rozdíl, když ujedete na kole třicet kilometrů v tom největším pařáku a pak si dáte jedno čepované chlazené pivo, anebo když si každý večer doma na balkoně dáte cigárko a jeden teplý lahváč!

Kalhotky budou!

Srdce umělce expanduje v paláci radosti, zažívá chvíle štěstí a maximálního naplnění. Hvězdy přejí lásce tak moc, jak jen to jde, zejména slečny narozené ve znamení býka nebo blíženců se mohou těšit jeho přízni a Múzy ho budou líbat na všechny části  těla, také na palce u nohou. Jeho svět bude plný rozkoše, lásky, přátel a umění!

Největší Múza ho bude inspirovat nadále, mají mnohé společného, ale navzájem se také velmi slibně prudí! Jiskří to, jiskří, přitažlivost je převelká, dokážou spolu skvěle spolupracovat, mohou být dobrými parťáky, jsou tady předpoklady pro dlouhodobý vztah, je tady okouzlení, vášeň i láska. Bavíme se o bývalé přítelkyni, ano?

Astroporadna je tu i pro vás!, Ilustrace: Petra Palcová, Topzine.cz

Ale! Šance, že se k sobě vrátí, je momentálně malá, zdá se, že se jejich cesty definitivně rozešly. Není však vyloučeno, že jejich neskutečně plamenná vášeň ve spojení s Itálií jak řemen bude natolik úderná, že kalhotky fanynek skončí v koši na odpadky a oni dva spolu budou hořet až na věky.

Co se týká druhé slečny, na kterou směřoval dotaz, o kalhotkách to až tak nebude, spíše o přátelství a duchaplné konverzaci plné inspirativních postřehů.

Ufon radí:

Od své holky vyžaduješ především kus inteligence, dravosti a hravosti. Neměla by to být určitě nějaká domácí puťka, která by seděla doma někde za pecí a válela se. Požadavky na partnerku tvoje bývalka splňovala na 100 %!

Bohužel napětí bylo až příliš, a když to bouchlo, patrně jste si oba, možná že bez hlubšího rozmyslu, řekli „Už dost!“ Pozor! Kolem půlky srpna by však mělo dojít k uvolnění napětí mezi vámi!

S druhou slečnou to také jiskří, zřejmě je to pěkná provokatérka. Do dalšího vztahu bych doporučoval jít až po důkladném zvážení a nevrhat se hlavou proti zdi, jak může být tvým zvykem.

Kalhotkám zdar! Loučí se s vámi vaše astroložka Táňa a její kolega Ufon.

Své dopisy nám pište na dopisy@topzine.cz, do předmětu uvádějte „Astrologická poradna“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Astroporadna zdarma! Která po mně hodí kalhotkami?