Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Arnold Schwarzenegger se vrací! Do sbírky Átorů přídává animovaného Governatora

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

7. 4. 2011

V téměř každém svém filmu nám to neustále opakoval. S nezaměnitelným přízvukem pronášená hláška „I’ll be back“ se stala jeho nedílnou součástí. A jak mnohokrát sliboval, nyní se opravdu vrací. Ano, ikona akčních filmů Arnold Schwarzenegger po mnohaleté přestávce opět atakuje filmová plátna.

Animovaný Arnie v drsné verzi, Zdroj: youtube.com

Jeho cesta od vrcholové kulturistiky přes dlouholetou kariéru akčního boha až po úspěšná léta v roli guvernéra státu Kalifornie je perfektním příkladem splněného amerického snu. Úspěšná léta ale před několika měsíci skončila a Schwarzenegger, po konci své politické kariéry, opět začal přemýšlet o návratu na stříbrná plátna.

Jeho filmový život skončil, pokud nepočítáme několik malých epizodních rolí, ve velkém stylu v roce 2003 třetím Terminátorem. Stylově se připomněl v loňském roce, kdy v pravděpodobně vůbec nejlepší scéně filmu Expendables zostudil duo Sylvester Stallone a Bruce Willis. O jeho plnohodnotném návratu k herectví se následně začalo spekulovat na všech filmových webech po celém světě.

Governator na plac!

Tyto spekulace rázně ukončil sám Arnie oznámením svého nového filmového projektu, kterým je překvapivě animovaný seriál. Úvodní zklamání ale rychle odeznělo po uvedení jeho názvu – The Governator. Ano, tušíte správně, hlavní postavou nebude nikdo jiný než bývalý politik, který pomocí celé řady technických vychytávek bojuje proti zločinu ve svém městě.

Jak už je patrné z první zveřejněné ukázky, čeká nás návrat do poctivých akčních vod béčkových filmů osmdesátých let. Nelidsky svalnatý hrdina tak bude odesílat na onen svět nelidsky svalnaté záporáky a to vše budou z povzdálí sledovat nelidsky hubené novinářky s mikrofony.

Sám Schwarzenegger v jednom z rozhovorů následně nenápadně poodhalil své další filmové plány. Po dokončení práce na aktuálním Governatorovi prý plánuje regulérní návrat v hraném filmu. V rukách prý již měl několik výtečných scénářů a chuť do herectví mu podle jeho slov také nechybí. V nadcházejících letech se tak můžeme těšit na poctivou porci štýrsko-hradecké angličtiny, která nám v poslední době v kině chyběla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arnold Schwarzenegger se vrací! Do sbírky Átorů přídává animovaného Governatora