Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Arnold Schwarzenegger se rozvádí! Terminátor dostal po 25 letech košem

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

11. 5. 2011

Arnold Schwarzenegger v posledních dnech plní stránky tištěných a internetových médií. Konec kariéry politika vystřídaly zprávy o jeho současných i chystaných filmových projektech. Nebyl by to ale Arnold, kdyby nepřispěchal s další žhavou novinkou, tentokrát peprně bulvární.

Arnold po přečtení rozvodové smlouvy, Zdroj: youtube.com

Legendární Terminátor se totiž po více než pětadvaceti letech rozvádí se svou manželkou, známou novinářkou a spisovatelkou Marií Shriver. Podle oficiálního prohlášení se oba na rozvodu dohodli v poklidu a společnou prioritou je i nadále výchova jejich čtyř dětí.

Tak trochu úsměvně se jeví oznámení rozvodu ve spojitosti s nedávným ukončením politické kariéry Schwarzeneggera. V době, kdy opanoval křeslo guvernéra státu Kalifornie, samozřejmě nebylo záhodno špinit jeho dobré jméno na titulcích bulvárních plátků. I přes dlouhotrvající manželskou krizi tak oficiální oznámení rozvodu muselo počkat na příhodnější dobu.

Arnold má tedy volné pole působnosti pro svou znovu se rozjíždějící kariéru. Jeho účast v chystaném pokračování Terminátora je už jistá, nově je také potvrzen pro jednu z hlavních rolích v dramatu Cry Macho, ve kterém bude unášet a následně ochraňovat malého chlapce. Menší herecká rozcvička před očekávaným Terminátorem zajisté sedne i takovému esu, jakým Schwarzenegger bezpochyby je.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arnold Schwarzenegger se rozvádí! Terminátor dostal po 25 letech košem