×
TOPZINE.cz

Arcade Fire vedou fanoušky k vkusnému oblékání. Vypsali dress code

FOTO: Arcade Fire
Arcade Fire. | Zdroj: Universal Music

Arcade Fire vypsali termíny koncertů na příští rok. Kdo si chce populární Kanaďany přijít poslechnout, bude se na to muset pěkně obléci. Skupina totiž vyhlásila dress code.

Arcade Fire. | Zdroj: Universal Music

Arcade Fire vyjedou příští rok na halové turné po Spojených státech na podporu svého aktuálního alba Reflektor. Na webových stránkách předprodeje vstupenek je umístěno výrazné upozornění pro návštěvníky koncertu: „Prosíme, oblečte si formální oděv.“

Podobný dress code už kapela vyhlásila pro komorní koncerty, které se konaly letos u příležitosti vydání desky Reflektor. Při těchto vystoupeních se skupina dočasně přejmenovala na The Reflektors.

Myslí to s publikem dobře

Během jednoho z těchto koncertů, který se konal v Londýně, zpěvák Win Butler nezvyklý požadavek komentoval. „Někomu možná nebylo vhod, že se musel na koncert vyfintit. Mě to ale vůbec nemrzí,“ oznámil Butler publiku. „Uvědomte si, že minimálně sedmdesát procent z vás díky tomu dnes večer nepůjde domů samo. Tedy pokud jste se osprchovali,“ zavtipkoval vokalista.

Na itineráři turné pro rok 2014 figuruje i několik evropských měst. Kapela se na kontinent vydá v sezóně letních festivalů a vystoupí ve Španělsku, Německu či Dánsku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..