Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Arcade Fire vedou fanoušky k vkusnému oblékání. Vypsali dress code

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

20. 11. 2013

Arcade Fire vypsali termíny koncertů na příští rok. Kdo si chce populární Kanaďany přijít poslechnout, bude se na to muset pěkně obléci. Skupina totiž vyhlásila dress code.

FOTO: Arcade Fire

Arcade Fire. | Zdroj: Universal Music

Arcade Fire vyjedou příští rok na halové turné po Spojených státech na podporu svého aktuálního alba Reflektor. Na webových stránkách předprodeje vstupenek je umístěno výrazné upozornění pro návštěvníky koncertu: „Prosíme, oblečte si formální oděv.“

Podobný dress code už kapela vyhlásila pro komorní koncerty, které se konaly letos u příležitosti vydání desky Reflektor. Při těchto vystoupeních se skupina dočasně přejmenovala na The Reflektors.

Myslí to s publikem dobře

Během jednoho z těchto koncertů, který se konal v Londýně, zpěvák Win Butler nezvyklý požadavek komentoval. „Někomu možná nebylo vhod, že se musel na koncert vyfintit. Mě to ale vůbec nemrzí,“ oznámil Butler publiku. „Uvědomte si, že minimálně sedmdesát procent z vás díky tomu dnes večer nepůjde domů samo. Tedy pokud jste se osprchovali,“ zavtipkoval vokalista.

Na itineráři turné pro rok 2014 figuruje i několik evropských měst. Kapela se na kontinent vydá v sezóně letních festivalů a vystoupí ve Španělsku, Německu či Dánsku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arcade Fire vedou fanoušky k vkusnému oblékání. Vypsali dress code