Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Apokalypsa v knihovně na Smíchově

Jan Nohovec

Jan Nohovec

24. 4. 2010

Městská knihovna v PrazePředpokládaná apokalypsa v roce 2012 se blíží a není divu, že prot v poslední době je zájem o všemožné postapokalyptické vize. Městská knihovna v Praze na Smíchově si připravila speciální malý con na toto téma.

Městská knihovna v Praze

Téma konce světa slaví v poslední době čím dál, tím větší úspěch. Stačí si připomenout třeba téma Fénixconu – ať už toho loňského (přímo Apokalypsa) nebo toho letošního (Chaos). Vize světa po všemožných katastrofách vládnou filmovým plátnům a okupují stránky knih, a to nejen těch fantastických.

V pátek 4. června se od 15:00 do 17:00 odehraje v Městské knihovně v Praze na Smíchově (Nám. 14. října 15, Praha 5) další z malých pátečních conů, kam letos spadly Con na vrbě nebo Pevnostcon. Organizátoři nabádnou skrz program, který se právě vytváří, apokalyptické scénáře nabídneme v teorii, v obrazech, v příbězích i jako možnost, jak si je užít ve skutečném životě. Kvalitní přísun přednášek a besed, příjemná atmosféra, soutěž o zajímavé ceny i posezení na závěr je již tradičně zaručeno.

Více info najdete na stránkách pražských knihoven mlp.cz .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Apokalypsa v knihovně na Smíchově