Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Anthony Kiedis se popral s ochrankou Rolling Stones

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

27. 6. 2013

Proslulý frontman kapely Red Hot Chilli Peppers Anthony Kiedis se u vstupu do hotelu Four Seasons v Pensylvánii dostal do potyčky s ochrankou skupiny Rolling Stones, která zde byla tou dobou ubytována. Bodyguardi si spletli Kiedise s otravným fanouškem.

Red Hot Chili Peppers u nás posledně hráli vloni Zdroj: pořadatel pražského koncertu

Red Hot Chili Peppers u nás naposledy hráli vloni Zdroj: pořadatel pražského koncertu

Padesátiletý zpěvák a zakladatel kapely, působící již tři desítky let, chvíli po bouřlivém incidentu médiím sdělil, že tento konflikt nemá vliv na jeho vztah ke skupině Rolling Stones a je stále jejich velkým fanouškem.

Celé nedopatření se seběhlo ve chvíli, kdy se Kiedis vracel s přítelkyní na hotel, kde byl ubytovaný, avšak v tu samou dobu odtud plánovali členové skupiny Rolling Stones uskutečnit rychlé přemístění z budovy hotelu do přistavených automobilů. Členové ochranky tedy měli za úkol nikoho nepouštět ke vchodu a bránit kapelu před novináři a neodbytnými fanoušky.

Faux pas na straně bodyguardů

Růstem nepříliš vysoký zpěvák se členů ochranky nezalekl a nenechal si nic líbit. Jen co se na něj bodyguardi vrhli, ukázal se jako opravdový bitkař a nebál se s vycvičenými strážci přetlačovat. Celá tato potyčka byla natočena kameramany, kteří netrpělivě očekávali, až se ukáží Rolling Stones v čele s Mickem Jaggerem.

I přes hrubé zacházení ochranky se po příchodu policie konflikt relativně rychle vyřešil, a jakmile se všichni účastníci potyčky uklidnili, podal si Kiedis s bodyguardem ruku na usmířenou. Z řad přihlížejících však ochranka sklidila pouze výsměch a posměšné narážky.

Přestože Kiedis má se svou kapelou Red Hot Chilli Peppers momentálně pauzu, již na 23. července plánují vydání šesti zbylých skladeb, které se nevešly do zatím posledního alba I’m With You vydaného před dvěma lety. Od září pak můžeme očekávat, že se kapela přesune do studia, kde začne pracovat na zbrusu novém materiálu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Anthony Kiedis se popral s ochrankou Rolling Stones