Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

ANNO 2009: Vítězové budou známi již zítra!

ANNO-1Od 16. ledna mohou diváci a fanoušci hlasovat pro své oblíbence v rámci Ankety ANNO 2009, kterou tradičně vyhlašuje komerční televizní stanice Nova. Výsledky se dozvíme v živém přenosu 20. února ve 20 hodin, jak jinak než na TV Nova.

ANNO 2009

ANNO 2009

Už měsíc probíhá divácké hlasování, které vyústí ve slavnostní ceremoniál vysílaný živě z Hudebního divadla Karlín. Gala večer, který proběhne 20. února, uzavře jeden rok veškeré televizní, filmové, zábavní i publicistické tvorby TV Nova.

Další podrobnosti ale produkce naší největší komerční stanice úzkostlivě tají. Na webových stránkách se můžeme dovědět pouze jak a pro koho hlasovat. Kategorie se oproti loňsku příliš nemění. Opět se tedy rozhoduje o nejoblíbenějším pořadu, seriálu, moderátorovi, herci, herečce a hlavně o nejoblíbenějším muži a ženě TV Nova. Zajímavostí je také kategorie Film roku 2009, v jejímž rámci se rozhoduje o nejoblíbenějším snímku, na jehož tvorbě se TV Nova podílela.

Zatím nejzajímavějším zveřejněným detailem z chystaného gala večera je tedy asi to, že hlavními hvězdami budou finalisté pěvecké soutěže Československá Superstar. Ta skončila vloni těsně před Štědrým dnem (vysílala ji paralelně naše Nova a slovenská TV Markíza). Její nejúspěšnější účastníci by se měli postarat o oživení Ankety ANNO a to tím, že budou zpívat duety se známými a zavedenými zpěváky. Čekají nás tak písně v podání vítěze Martina Chodúra a porotce Ondřeje Hejmy, nebo idolu Bena Christovaea a porotkyně Dary Rolins.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

ANNO 2009: Vítězové budou známi již zítra!