Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Anne Hathaway překvapila newyorské studenty pozvánkou na Oscary

Redakce

Redakce

20. 12. 2010

Herečka Anne Hathaway dala menší dáreček studentům Public School 22, a to formou pozvání na prestižní Oscary. Nebudou ovšem pouhými návštěvníky, budou zde i vystupovat.

Anne Hathaway ve filmu Zkrocená hora, Zdroj: distributor filmu

Anne Hathaway, která si zahrála například ve filmu Ďábel nosí Pradu, překvapila studenty americké Public School 22, a to konkrétně pěvecký sbor, už tím, že navštívila jejich každoroční zimní koncert. Slovy nadšení rozhodně nešetřila.

Osmadvacetiletá Hathaway jim poté oznámila, že pojedou do Hollywoodu, aby zde vystoupili na prestižním předávání cen Oscar. Pěvecký sbor této školy získal uznání během několika let prostřednictvím sdílení videa na serveru YouTube. Začínali v roce 2000 a nyní sbor tvoří na šedesát žáků páté třídy s Greggem Breinbergem v čele. Sbor měl již tu čest vystupovat na Good Morning, America, VH1 Divas, Madison Square Garden, Radio City Music Hall a National Tree Lighting ceremony v Bílém domě.

Anne Hathaway a James Franco, herec například z filmu 127 hodin, budou uvádět 83. předávání cen Akademie, které se bude konat 27. února 2011. Hathaway je mimo jiné nominovaná na Oscara za svůj herecký výkon ve filmu Láska a jiné závislosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Anne Hathaway překvapila newyorské studenty pozvánkou na Oscary