×
TOPZINE.cz

Anne Hathaway nejeví zájem o lásku Spider-mana

Anne-Hathaway-anne-hathaway-753567_1024_768„Není žádná dohoda o tom, aby pro ni bylo ve filmu místo,“ říká herečka Kirsten Dunst, která převzala roli ve Spider-Manovi 4.

Anne Hathaway
Anne Hathaway

Pavoučí muž nebude v dalším filmu viděný s novou dívkou. Navzdory zprávě, že Anne Hathaway málem „vyšoupla“ Kirsten Dunst, Kirsten řekla Gossip Copu, že zpráva není pravdivá: „To není pravda – nikdo se nedohodl, že by zde bylo pro ni místo. Navíc s Anne nebudou žádná vyjednávání, protože filmový skript není dokončený.

První slova nové Spider-Manovy lásky zveřejnil časopis Star Magazine. Publikace ohlásila, že Kirsten se zavázala k roli Mary Jane Watson ve čtvrtém filmu.

Časopis dále tvrdil, že by charakter Kirsten mohl zničit aktuální čtvrtý díl. „Anne převezme srdce Petera Parkera a to i pro páté a šesté pokračování, které právě sepisují scénáristi. Anne je momentálně v L.A., protože je načase začít filmovat.“

Toto není poprvé, kdy měla být Hathaway obsazena do superhrdinského filmu. Na začátku prosince natáčela film Rachel Getting Married a byla vyhledána k tomu, aby si zahrála padoucha ve Spider-Manovi. Anne potvrdila, že špičková volba by pro ni byla Felicia Hardy, která se bude přeměňovat do zbrusu nové figury nazvané Vulturess. Ať tak nebo onak, produkce Kolumbie Pictures a herečka nevypustili žádné nové sdělení týkající se těchto zpráv.

Spider-Man 4 je produkovaný Aviem Aradem, Grantem Curtisem a Laurou Ziskin.
Sam Raimi se vrátí do pozice helmra a v roli Petera Parkera opět uvidíme Tobeyinho Maguireho. Premiéra tohoto filmu je naplánovaná na 6. května 2011.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..