Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Anne Hathaway nejeví zájem o lásku Spider-mana

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 12. 2009

Anne-Hathaway-anne-hathaway-753567_1024_768„Není žádná dohoda o tom, aby pro ni bylo ve filmu místo,“ říká herečka Kirsten Dunst, která převzala roli ve Spider-Manovi 4.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Pavoučí muž nebude v dalším filmu viděný s novou dívkou. Navzdory zprávě, že Anne Hathaway málem „vyšoupla“ Kirsten Dunst, Kirsten řekla Gossip Copu, že zpráva není pravdivá: „To není pravda – nikdo se nedohodl, že by zde bylo pro ni místo. Navíc s Anne nebudou žádná vyjednávání, protože filmový skript není dokončený.

První slova nové Spider-Manovy lásky zveřejnil časopis Star Magazine. Publikace ohlásila, že Kirsten se zavázala k roli Mary Jane Watson ve čtvrtém filmu.

Časopis dále tvrdil, že by charakter Kirsten mohl zničit aktuální čtvrtý díl. „Anne převezme srdce Petera Parkera a to i pro páté a šesté pokračování, které právě sepisují scénáristi. Anne je momentálně v L.A., protože je načase začít filmovat.“

Toto není poprvé, kdy měla být Hathaway obsazena do superhrdinského filmu. Na začátku prosince natáčela film Rachel Getting Married a byla vyhledána k tomu, aby si zahrála padoucha ve Spider-Manovi. Anne potvrdila, že špičková volba by pro ni byla Felicia Hardy, která se bude přeměňovat do zbrusu nové figury nazvané Vulturess. Ať tak nebo onak, produkce Kolumbie Pictures a herečka nevypustili žádné nové sdělení týkající se těchto zpráv.

Spider-Man 4 je produkovaný Aviem Aradem, Grantem Curtisem a Laurou Ziskin.
Sam Raimi se vrátí do pozice helmra a v roli Petera Parkera opět uvidíme Tobeyinho Maguireho. Premiéra tohoto filmu je naplánovaná na 6. května 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Anne Hathaway nejeví zájem o lásku Spider-mana