Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Anna Geislerová a její retro oblečení z nové kolekce!

Redakce

Redakce

7. 8. 2010

FOTO: Aňa GeislerováTvář českého hereckého nebe, Anna Geislerová, kterou známe nejen z filmů, ale také z divadelních představení a třeba i z předávání filmových ocenění Český lev, představila v červenci v Praze svou vlastní módní retro kolekci oblečení pro běžné nošení.

FOTO: Aňa Geislerová

Aňa Geislerová, Zdroj: 2media.cz

Kolekce je vytvořená pro českou značku pietro filipi pro období podzim/zima 2010. Je v ní kladen důraz na luxusní materiály a kvalitní zpracování. Nese se v barvách černé, šedé, červené a krémové. Inspiraci Anna hledala v dětství a vzpomínkách „babičkovských skříní“, a proto je kolekce v duchu „umírněného retra“.

PIETRO FILIPI

Česká značka pietro filipi, vedena Petrem Hendrychem, se na naší módní scéně objevuje už od roku 1993. V její image se spojuje vyspělý módní look, sofistikovanost a osobitost. Cílem této značky je vytvářet modely nadčasové, ve kterých se budou zákaznice a zákazníci cítit příjemně, ale také sexy! Firma v poslední době výrazně expanduje nejen v rámci České republiky, ale především v zahraničí.

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová pro pietro filipi

Novopečená návrhářka

Anna Geislerová je svou novou prací módní návrhářky naprosto nadšena! „Dává mi to pocit svobody a nezávislosti na moji profesi. Samozřejmě je mi jasné, že bez mého jména bych se k takhle prestižní práci a značce nedostala. Zároveň vím, že mi vzniká úplně nové portfolio a že třeba budu někde přišívat knoflíky nebo držet mistrové krejčovský metr…,“ říká herečka.

Současná módní ikona

„Aňa má nejen výrazný cit pro módu, ale je to velice milý a otevřený člověk,“ poznamenala Alena Loudilová, ředitelka módní značky pietro filipi.

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová pro pietro filipi

První ukázkou z připravované kolekce je model, který herečka představila na jaře na filmovém festivalu Berlinale (Berlínský mezinárodní filmový festival), róbu v holubičí šedi s rudým srdcem na hrudi a velkoryse řasenou sukní, na niž bylo spotřebováno 17 m látky. „Berlínské šaty miluji, byl to zážitek říkat, že jsem je navrhla sama!“ podotýká Aňa.

Další modely z kolekce, jež jsou doplněny výraznými detaily a spoustou originálních doplňků, budou určeny pro moderní zákaznice. Pro ty, kterým je móda vyjádřením vlastní osobnosti.

FOTO: Róba v holubičí šedi s rudým srdcem na hrudi od Ani

Róba v holubičí šedi s rudým srdcem na hrudi

Aňa for pietro with love

Kolekce „Aňa for pietro with love“ je tvořena především vlněnými a koženými kabátky, hedvábnými halenkami, kalhotami a doplňky. Modely ozvláštňují výrazné detaily včetně speciálně navržené série knoflíků ve zlaté barvě, výšivek a potisků. „Jsou to věci pro ženu, která chce být nenápadná, ale přitom touží, aby se na ni všichni dívali, říká o oblečení jejich autorka. Kolekce v podstatě přináší věci, které Aňa Geislerová velmi ráda nosí, ale neví, kde si je pořídit.

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová pro pietro filipi

Hledání inspirace

Inspiraci hledala Geislerová v dětství, kdy si zkoušela obleky, které nacházela po svých prarodičích. Tak prý vznikl i nápad na vytvoření černých jezdeckých kalhot, zvaných rajtek. „Moje prababička Ellen měla koně a jezdila na něm v rajtkách. Jako malá jsem je obdivovala a ráda nosila a vždycky jsem si přála mít podobné,“ uvádí důvod jejich vzniku herečka a novopečená návrhářka.

Modely Anny Geislerové se objeví ve vybraných obchodech pietro filipi v září 2010!

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová pro pietro filipi

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Anna Geislerová a její retro oblečení z nové kolekce!