×
TOPZINE.cz

Anketa Nejkrásnější nádraží 2012 je v plném proudu. Hlasuje se pro to nejlepší

FOTO: Nejkrásnější nádraží ČR 2012Už od roku 2007 probíhá pravidelně soutěž Nejkrásnější nádraží ČR. Tato soutěž si klade za úkol zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem a stejně tak i podpořit rozvoj prostředí železničních nádraží, stanic a zastávek. Znáte letošní aspiranty na vítězství?

[album:

Soutěž vyhlašuje každoročně nezisková organizace Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s. spolu s občanským sdružením Plzeňská dráha a Mikroregionem Konstantinolázeňsko. Spolupracují další organizace, zejména Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova, Ministerstvo dopravy, Správa železniční dopravní cesty, České dráhy, ŽelPage, Posázavský Pacifik, Jindřichohradecké místní dráhy, Království železnic, Turistika CZ, Klub železničních cestovatelů a další.

Způsob hlasování

Veřejnost, tedy i vy, může hlasovat do 11.11. Hlasovat můžete pomocí SMS zaslané na číslo 736 300 202 ve tvaru NADRAZI JMENO STANICE. Na jedno telefonní číslo je dovolen pouze jeden hlas a cena zaslané SMS je dle standartního tarifu. Přijetí ani nepřijetí hlasu není potvrzováno nebo oznamováno. Pokud nechcete odesílat SMSky, můžete hlasovat též pomocí hlasovacího archu – archy zaslané poštou na adresu Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s., V pevnosti 159/5b, 128 00 Praha 2 budou přičteny.

Letošní soutěžící

Bělá nad Radbuzou, Česká Třebová, Jindřichův Hradec, Luhačovice, Mariánské Lázně, Mnichovice Nemilkov, Opava Východ, Šumperk a Telč. Podrobnější informace, včetně návodu na hlasování a dalších fotografií naleznete na následujícím odkazu: http://www.nejnadrazi.cz/voting.php Přispějte i vy k vítězství jednoho z letošních laureátů.

Výsledky jsou vyhlašovány každoročně 12.12. v Senátu ČR za účasti představitelů Ministerstva dopravy, Správy železniční dopravní cesty, Českých drah a dalších dopravců, zástupci vesnic a měst s oceněnými nádražími a lidí, kteří se o stav stanic – finalistů přímo zasloužili.

A znáte vítěze minulých ročníků? Jde o zastávky a stanice: Ostroměř, Trutnov, Zahrádky u České Lípy, Choceň a Uherské Hradiště.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..