Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Angelina Jolie a Johnny Depp konečně v traileru! Turista je na světě

Veronika Jílková

Veronika Jílková

22. 9. 2010

Sexy herečka a sexy herec v jednom filmu? To je sice velké plus, ale zda bude mít takové hodnocení i samotný film si musíme počkat na českou premiéru a následné recenze. Zatím se můžeme kochat novým trailerem.

Angelina Jolie a Johnny Depp v novém filmu Turista Zdroj: archiv

Velice očekávaný film Floriana Henckela von Donnersmarcka nám je o něco blíže. Nově zveřejněný trailer odkryje záhady připravovaného dramatu v hlavní roli s Johnnym Deppem a Angelinou Jolie. Jak a proč se tyto dvě hvězdy střetnou nám prozradí právě nová upoutávka.

Film Turista (v českém prostředí bude distribuován pod názvem Cizinec) bude vyprávět o americkém turistovi (Johnny Depp), který je využíván agentkou Interpolu (Angelina Jolie) k tomu, aby dopadl prchajícího zločince, jenž býval jejím milencem. Jak tato spletitá hra mezinárodních intrik a špionážních praktik dopadne si musíme počkat až na rok 2011.

V dalších rolích se objeví Rufus Sewell, Paul Bettany, Clément Sibony, Bruno Wolkowitch, Françoise Vincentelli, Jean-Marie Lamour, Timothy Dalton, Steven Berkoff a mnoho dalších skvělých herců.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Angelina Jolie a Johnny Depp konečně v traileru! Turista je na světě