Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Aneta Galisová vypadla z Česko Slovenské SuperStar!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

20. 10. 2009

IMG_8654Po včerejším vyřazovacím večeru postoupilo 12 finalistů. Jejich budoucí výkony se budou odehrávat už na větším pódiu. Další neděli budou kluci i holky zpívat společně písně na téma Můj idol.

Česko Slovenská SuperStar, Foto:Hana Vítová, Topzine.cz

Česko Slovenská SuperStar, Foto: Hana Vítová, Topzine.cz

Pondělní přímý přenos Česko Slovenské SuperStar byl zatím snad ten nejemotivnější v celé historii tohoto pořadu. Bylo to totiž poslední semifinálové vyřazování a ti, kteří nakonec vypadli, se po velkém finálovém pódiu příště neprojdou. Celé to bylo horší proto, že diváci mohli během semifinálových přenosů pozorovat, jak se vztahy mezi soutěžícími upevňují a jak se z nich skutečně stává jedna velká parta blízkých přátel.

Očekávání poroty bylo v případě chlapců velmi vyrovnané, prakticky všichni na vypadnutí tipovali Lea Machalu a v převaze 3:1 Marka Lacka. U slovenských dívek se porotci ještě shodli, a to na Paulíně Ištvancové. Horší už ale muselo být přemýšlení nad Češkami. Nakonec padlo hned několik jmen a přišlo na řadu vyhlášení nepostupujících.

Moderátoři Leoš Mareš a Adéla Banášová dělali před otevřením každé obálky dlouhé dramatické pauzy. Nebylo divu; žádný z nich se ani nechtěl dozvědět, koho tentokrát, naposledy v semifinále, budou muset označit za toho, jež opustí SuperStar.

Přes Marešovy protesty byla nakonec všechna čtyři jména vyřčena a v některých případech se stala obrovským překvapením. Pro poslední potlesk superstarového publika si na závěr pořadu přišli porotou očekávaní Leo Machala a Marek Lacko, z děvčat nepostoupily Karolína Majerníková a Aneta Galisová. Tyto dvě DÁMY odešly ze SuperStar doslova se vztyčenou hlavou a se statečným úsměvem, na rozdíl od kluků, kteří svůj odchod doprovodili vodopádem slz.

Jména dvanácti finalistů už tedy známe. Jsou jimi Dominika Stará, Nikoleta Balogová, Leona Šenková, Monika Bagárová, Paulína Ištvancová, Markéta Konvičková, Ben Cristovao, Jan Bendig, Martin Chodúr, Thomas Puskailer, Denis Lacho a Miro Šmajda.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Aneta Galisová vypadla z Česko Slovenské SuperStar!