Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Andrea Verešová zvládá modeling, práva i rodinu

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

11. 5. 2010

Stala se matkou dvou krásných zdravých dětí, její postava je štíhlá jako proutek, má skvělého manžela a o pracovní nabídky a zakázky se rozhodně bát nemusí.

zdroj: pravda.sk

Krásná a šikovná

Andrea Verešová se narodila 28. června 1980 v Žilině. Má o 5 let starší sestru Alexandru. Její matka je právnička a otec profesor na univerzitě. Andrea vystudovala francouzské lyceum a hovoří plynule několika jazyky. V patnácti letech vyhrála soutěž Miss Žilina a také Miss středních škol. Díky vítězství v soutěži Elite Model Look prorazila v šestnácti letech ve světě modelingu a měla nakročeno ke slibné kariéře. O rok později odjela studovat na rok do Paříže a pomocí individuálního studijního plánu dokončila belgické lyceum. Tyto úspěchy ale nebyly jediné, kterých Andrea dosáhla.

zdroj: aktuality.sk

Lásky slovenské Miss

V osmnácti letech získala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí. Je přímo prototypem všech klišé, která se tradují o misskách a modelkách, a to v kladném i záporném slova smyslu. Do povědomí veřejnosti se totiž dostala hlavně díky vztahu s Jaromírem Jágrem, se kterým žila šest let. Rozhodla se studovat právnickou fakultu nejprve na Karlově univerzitě a poté na Západočeské univerzitě v Plzni, kde promovala v roce 2007.

zdroj: tvnoviny.sk

V březnu 2007 se rozhodla natrvalo usadit a provdala se za movitého právníka Daniela Volopicha, kterému porodila 8. července 2007 dceru Vanessu. Jen pár měsíců po narození druhého dítěte, syna Daniela Tobiase, je Andrea Verešová snad ještě štíhlejší než předtím. Zná snad nějaký kouzelný recept na udržení krásné postavy?

Andrea se synem Danielem. zdroj: lesk.cas.sk

Jejím tajným receptem není nic jiného než plavání, powerjóga a samozřejmě čtyřiadvacetihodinová péče o dva malé potomky. Kromě modelingu a moderování natáčí reklamy, objevila se i ve filmech – Princ a já, Panic je nanic. Dokonce, a to lidé málo vědí, měla letět do USA na konkurz na roli Heleny ve filmu Trója. Nakonec to ale vzdala, protože si prý nebyla dostatečně jistá, že má herecký talent.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Andrea Verešová zvládá modeling, práva i rodinu