Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Andělská terapie: Pohlazení vaší duše

Irena Siudová

Irena Siudová

7. 6. 2010

Věříte, že je něco víc než věci viditelné pouhým okem? Že existujte nějaká sílá, která pomáhá vašemu životu při hledání toho správného směru a že nic není náhoda? Máte otevřenou mysl, která souzní s vaším srdcem a nezáleží vám na tom co si myslí okolí? Posměch neposměch, vy prostě věříte v duchovní sílu světa a Vesmíru a stejně tak ve světelné bytosti – Anděly.

Foto: Taťána Kročková, Topzine.cz

Mytologické bytosti pro některé, skuteční duchovní průvodci a pomocníci, kteří jsou stále při nás pro jiné. Andělé tady zkrátka jsou a byli. Vždycky. Nemůžete je ze svého života vypudit a nikdy vás nepřestanou milovat. Nikdy nejste a nikdy nebudete sami. Touží vám pomoci a čekají na vaše zavolání a na vaši prosbu. Zákon svobodné vůle jim totiž dovoluje zasáhnout do vašeho života jen tehdy, když jim to dovolíte. Vyjímkou jsou situace, kdy je váš život v ohrožení a váš čas ještě nenastal a jiná nebezpečí, kterým se máte prostě vyhnout. Jak tedy Anděly  do svého života pustit? Jak s nimi mluvit a jak jim naslouchat?

Když se cítíte zle, je vám smutno na duši a nevíte jak dál, uvažujete možná o nějaké psychoterapii, která by vám mohla pomoci. Na výběr je jich mnoho, ať už se jedná o skupinové terapie, manželské poradny nebo alternativní způsoby pomoci. I těch je dnes tolik, že najít si pro sebe tu pravou může opravdu každý. A je jedno jestli máte problémy se vztahy nebo se závislostí na jídle. Někdy se však dostanete do stádia, kdy nechcete rozpitvávat své potíže s ostatními a nejste si jistí, jestli vám něco může vůbec pomoci. A tady přichází na scénu terapie, která je nejen rychlá a účinná, ale hlavně příjemná. Andělská terapie.

Foto: Taťána Kročková, Topzine.cz

Andělská terapie

Do podvědomí mnoha lidí se dostala také díky andělské dámě, jak bývá často nazývána, Ph.D. Doreen Virtue. Právě ona představila Andělskou terapii široké veřejnosti prostřednictvím svých seminářů, pořádajících se po celém světě. Andělská terapie je vlastně naslouchání Andělům a předávání jejich vzkazů klientům.

Doreen svou práci popisuje takto: “ Má práce spočívá v tom, že naslouchám a předávám vzkazy Andělů mým klientům. Používám k tomu kombinaci jasnovidného vidění, slyšení a andělských věšteckých karet.” Jiní terapeuti používají třeba automatické písmo, automatickou kresbu, jasnovidné slyšení nebo cítění. Poté, co dojde k určení emočních bloků a potíží, terapeut pracuje na jejich odstranění právě pomocí Andělské terapie. Na čem je terapie založena vysvětlí nejlépe opět Doreen:

„Andělská terapie je založena na tom, že kdykoli pocítíme bolest – ať už citovou nebo fyzickou – znamená to, že příjímáme myšlenky našeho nižšího já neboli ega. Ego je naprosto neschopné lásky a je tvůrcem myšlenek a emocí počínaje u podrážděnosti a konče u násilných myšlenek. Pokud pousuzujeme myšlenky, které pocházejí od ega jako špatné, poskytujeme tím egu nad sebou moc a vytváříme iluzi, že jde o skutečnost.”

Podle Doreen je mnohem lepší tyto myšlenky neposuzovat, ale zaznamenat je a říct si, že daná myšlenka pochází od ega. Při Andělské terapii dochází k tomu, že při zaznamenání takových myšlenek k sobě zavoláte Anděly, jež vás obestoupí. Dále si můžete myšlenku představit například jako mýdlovou bublinu a poté ji vezmete do ruky, kterou píšete. Bublinu odevzdáte Andělům a ti vaši myšlenku okamžitě odnesou ke Světlu a očištěnou vám ji navrátí v nejčistší formě, Lásce. Takovýto způsob popisuje Doreen, ale další terapeut může praktikovat zcela jiný způsob. Tak jako tak, andělé vám rádi pomohou a nečekají nic na oplátku.

Foto: Taťána Kročková, Topzine.cz

Věříme v Anděly

Sezení, která prostřednictvím Andělů a světelných bytostí uzdravují problematické části vašeho života jsou stále oblíbenější. Vždyť samotné téma týkající se Andělů přítahuje více a více posluchačů a čtenářů. Svědčí o tom zvýšený počet publikací, které najdete v každém knihkupectví. Existuje tolik knih, jenž jsou věnovány právě Andělům a v nichž lidé vypráví své životní příběhy. Svěřují se,  jak jim pomohli, zachránili život, vyléčili je i jejich blízké, vyprávějí o setkání s nimi a o jejich laskavé péči.

To dokazuje, že ačkoli žijeme v době, kdy gigantickou rychlostí kráčíme kupředu spolu s technickými a vědeckými poznatky, jezdíme auty, vlastníme počítače, super mobily a spoustu podobných zařízení, nevylučujeme ze svého života zázraky. Andělé pro nás nejsou jen postavy ze světa dětské fantazie a to je jedině dobře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Andělská terapie: Pohlazení vaší duše