Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Anastacia podruhé porazila rakovinu. Vrátila se jí po deseti letech

Křehká zpěvačka s nezaměnitelným chraplákem nedávno překvapila fanoušky, když na svém twitteru vyvěsila zprávu o tom, že porazila rakovinu. Anastacia bojovala s rakovinou prsu, která u ní znovu propukla po deseti letech.

Anastacia Reprofoto: Youtube.com

Anastacia Reprofoto: Youtube.com

Zpěvačce a textařce z Chicaga poprvé diagnostikovali rakovinu prsu v roce 2003. Nemoc opět zasáhla v únoru tohoto roku a popovou divu donutila zrušit naplánované celosvětové turné It´s a Man´s World. „Cítím se tak strašně, že musím zklamat tolik svých fanoušků, kteří se na to turné tak těšili. Prostě mi to láme srdce,“ vzkázala v únoru nešťastná Anastacia.

Minulý týden přidala zpěvačka na twitter fotku z nahrávacího studia, pod kterou napsala: „Je supr být zase zpátky. Btw, už nemám rakovinu.“

Dcera zpěváka a broadwayské herečky je rozená bojovnice. Už v mládí jí lékaři zjistili Crohnovu chorobu. Když se u Anastacii poprvé objevila rakovina prsu, rozhodla se to nevzdat a začala ihned s léčbou a radioterapií. Aby ženy měly možnost se více o této chorobě dozvědět, založila Ana nadaci pro ženy na výzkum rakoviny prsu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Anastacia podruhé porazila rakovinu. Vrátila se jí po deseti letech