Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Americká premiéra Twilight ságy: Zatmění proběhne v Los Angeles

Jacob, Bella a EdwardKonečně víme, kde proběhne americká premiéra třetí části Twilight ságy. Slavnostní projekce bude na Hollywood Boulevard v Los Angeles, kde organizátoři kvůli fanouškům zastaví dopravu skoro na celý den.

Bella Swan a Edward Cullen

Bella Swan a Edward Cullen

Fanoušci se mohou začít těšit, produkční společnost Summit Entertainment zveřejnila, kde se bude konat premiéra třetí části Twilight Ságy. Už dlouho je jasné, že slavnostní americká premiéra proběhne ve čtvrtek 24. června (na program kin se pak snímek dostane 30. června a u nás o den později, tedy 1. července).

Kompletní uzavírka

Slavnostní premiéra, během níž budou mít fanoušci šanci alespoň zahlédnout své idoly, se bude konat v Grauman’s Chinese Theater na Hollywood Boulevard, kde jinde než v Los Angeles. Místo už bylo i oficiálně potvrzeno a už by tedy nemělo dojít k žádným změnám. Kvůli předpokladu, že se na premiéru dostaví spoustu fanoušků, plánují organizátoři celou ulici kompletně uzavřít, a to od čtvrtečního poledne až do pátku do pěti ráno.

Oficiální seznam hostů premiéry ale zatím zveřejněný není. Dá se tedy počítat pouze s hlavními hvězdami snímku Robertem Pattinsonem (Edward), Kristen Stewart (Bella) a Taylorem Lautnerem (Jacob).

Více zajímavých článků o Stmívání naleznete tady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Americká premiéra Twilight ságy: Zatmění proběhne v Los Angeles