Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Amanda fucking Palmer v Praze zahraje s Jasonem Webleym na plastovou lahev

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

12. 4. 2010

Amanda-Palmer!Vstupenky!V paláci Akropolis vystoupí ve středu 5. května zpěvačka Amanda Palmer, která je známá především z dua The Dresden Dolls. Spolu s ní se představí jako host její hudební kolega Jason Webley. Pražským vystoupením zakončí své turné s projektem Amanda fucking Palmer.

Zdroj: wikipedie

Amanda Palmer, Zdroj: wikipedia.cz

Amanda Palmer je zpěvačka, skladatelka, ale také textařka, klavíristka a dračice. Proslavila se jako část dua The Dresden Dolls. Nyní ale vyrazila na své sólové turné s již zmíněným projektem Amanda fucking Palmer. Do Prahy zavítá po čtyřech letech a fanoušci se už nyní mohou těšit na vystoupení této umělkyně, která se nechává unášet při hudbě emocemi, umí se během chvíle přeměnit z jemné dívky do běsnícího živlu a koncerty si náležitě užívá. Chybět nebudou hity Dresden Doll, samozřejmě zazní i písně z Amandina sólového alba Who Killed Amanda Palmer.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Hostem Amandy bude Jason Webley. Rovněž zpěvák, také kytarista, písničkář a bavič. Na koncertech krom akordeonu a kytary používá i netradiční nástroje, jakými je například plastová láhev s drobnými mincemi. S Amandou hraje Jason i v novém projektu Evelyn Evelyn, z něhož určitě v paláci Akropolis také některé hity zazní. Návštěvníci se tedy mohou těšit na pestrý a zajímavý hudební zážitek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Amanda fucking Palmer v Praze zahraje s Jasonem Webleym na plastovou lahev