×
TOPZINE.cz

Alicia Keys vydá album The Element of Freedom později

Zdroj: rnbmusicblog.com

Několikanásobná držitelka Grammy, Alicia Keys, měla původně své album vydat 1. prosince. Datum vydání bylo ale přeloženo až na 15. prosince 2009. Změna data je zřejmě způsobena nedostatečnou úspěšností singlu Doesn’t Mean Anything.

Zdroj: rnbmusicblog.com
Zdroj: rnbmusicblog.com

The Element of Freedom, čtvrté studiové album americké R&B a soulové zpěvačky Alicii Keys, je podle ní jiné, ačkoli podotkla, že je vyvážené. „Hudba je silná a bicí agresivní, ale můj hlas zranitelný a jemný,“ uvedla. „Zvuk je nezvyklý — máš skoro pocit jako bys létal.“

Album světu představila singlem Doesn’t Mean Anything, který napsala se svým dlouholetým spolupracovníkem Kerry “Krucial” Brothers. Kritici ale song označili za istantní hit. To se projevilo také v žebříčcích a zřejmě způsobilo přeložení data vydání alba. Druhým singlem se stal Try Sleeping with a Broken Heart.

The Element Of Freedom následuje album As I Am (2007), které se hned po svém vydání dostalo na nejvyšší příčku v prodejnosti nejen v Americe. As I Am obsahuje vítěznou Grammy písničku No One a také hity Like You’ll Never See Me Again, Teenage Love Affair nebo Superwoman.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..