Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Alice Cullenová a Draco Malfoy si spolu zahrají v novém filmu Warner Bros

Že je to zajímavá kombinace? To si nejspíše řekli i tvůrci nového filmu The Apparition s tématem točícím se okolo paranormálních jevů. Jedná se o thriller a očividně se máme na co těšit!

Ashley Green, Tom Felton, Sebastian Stan

Ashley Green, Tom Felton, Sebastian Stan

V domě u Ashley Green (sága Twilight) a Sebastiana Stana (Právo a pořádek) začne strašit duch, kterého spolu kdysi vyvolali na univerzitě. A protože se duchovi staršího pána nejspíš nezamlouvá, že ho nenechali odpočívat v pokoji, rozhodne se, že je bude děsit a strašit, jak jen to bude možné.

V tuto chvíli se na scéně objevuje Tom Felton (Harry Potter), který má jako expert na nadpřirozené jevy zbavit oba nešťastníky jejich trápení. Jak tohle dopadne, na to si musíte počkat.

Scénář napsal Todd Lincoln, je to jeho první celovečerní film. Na The Apparition se podílí známá jména jako spolurežisér Carl Ellsworth (Disturbia), střihač Tom Elkins (Hrůza v Connecticutu), vedoucí výpravy Steve Saklad (Vzhůru do oblak), kameraman Daniel Pearl (Vetřelec vs. Predátor) a o kostýmy se postará Kimberly AdamsGalligan (Letopisy Narnie).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Alice Cullenová a Draco Malfoy si spolu zahrají v novém filmu Warner Bros