Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Alenka v říši divů vydělává a vydělává

Nová Disneyovka režiséra Tima Burtona se považuje za jediný úspěšný film letošního jara a tak se dostává na první místo v žebříčku společnosti Mark Worldwide. Vypadá to na velké peníze do filmové pokladny!

Alenka v říši divů

Alenka v říši divů

Alenka v říši divů, nový film proslulého podivínského režiséra Tima Burtona, opravdu zabodovala. V tzv. mezinárodní filmové pokladně si pravděpodobně vydělá až 1 miliardu dolarů! Díky japonské premiéře a úspěchům filmu v těchto končinách se toto 3D dobrodružství vyšplhalo o 400 milionů dolarů výše, než jak tomu bylo v dubnu, kdy měl snímek světovou premiéru.

Topzine.cz pro vás připravil speciál k filmu Alenka v říši divů, kde naleznete spoustau zajímavých článků včetně recenze filmu, představení knihy i jejího autora a spoustu obrázků a informací o hercích.

Předlohou k filmu posloužila klasika Lewisa Carrolla z roku 1865. Film je druhý nejvyšší trhák Disneyho v historii a do Vánoc zavítá do dalších kin. Možná je snímek tak úspěšný i díky skvělému výkonu herců a především Johnnyho Deppa (zde jeho profil) coby Kloboučníka, každopádně Tim Burton se společně s Disneym může radovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Alenka v říši divů vydělává a vydělává