Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Album Justina Timberlaka trhá rekordy. Po týdnu se prodal téměř milion kusů

Redakce

Redakce

28. 3. 2013

Nové album zpěváka Justina Timberlaka se dostalo na samý vrchol britských statistik. Desky s názvem The 20/20 Experience, jež vyšla 19. března po sedmileté pauze, se už ve Velké Británii prodalo 106 000 kopií.

FOTO: Justin Timberlake The Social Network

Timberlakeův návrat zatím působí velkolepě. Zdroj: distributor filmu The Social Network

Timberlakův návrat stál pomyslný trůn Davida Bowieho a jeho desku The Next Day. Třetí studiovka amerického sympaťáka se tak stala zatím nejrychleji prodávanou deskou roku 2013. Celosvětově už se dokonce blíží ke kouzelné hranici 1 000 000 kopií. V britském žebříčku nejprodávanějších desek nemá konkurenci, prodalo se jí více kusů než následujících pěti alb dohromady.

Nicméně Timberlakův aktuální singl Mirrors byl sražen na druhé místo skupinou The Saturdays se Seanem Paulem a jejich písničkou What About Us. Na třetím místě se pak drží Pink a Nate Ruess s písní Just Give Me A Reason. Ovšem comeback bývalého člena ´N Sync je i tak fenomenální.

Pauza na herectví mu prospěla

Posledních šest let sice dvaatřicetiletý Timberlake nevydával desky, ale přesto na sebe dost upozorňoval. Věnoval se herecké kariéře, ve které byl také velmi úspěšný. Vidět jsme ho mohli ve filmech Vyměřený čas, The Social Network nebo Kamarád taky rád, v němž si coby slaďouš jistě získal srdce nejedné dívky.

Předchozí album tohoto skvělého herce, zpěváka a tanečníka Future Sex/Love Sounds je už nyní dávno pokořeno. Nová deska porazila starou více než o 300 000 nosičů a tím to končit jistě nebude. Ostatní interpreti mají více než tři čtvrtiny roku na to, aby ho předehnali. Pro Timberlakea však zřejmě každopádně nastal úspěšný rok. Je velmi pravděpodobné, že by mohl ke svým šesti cenám Grammy přidat další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Album Justina Timberlaka trhá rekordy. Po týdnu se prodal téměř milion kusů