Albín a model v jednom. Tropico bude hezké rozloučení, říká Lana Del Rey

Americká zpěvačka Lana Del Rey rozvířila spekulace ohledně konce hudební kariéry, když označila svou roli v chystaném filmu Tropico jako rozlučkový projekt

FOTO: Lana Del Rey
Plánuje zpěvačka pověsit kariéru na hřebík? Zdroj: lanadelrey.com

„Těším se, až se uvidíme na premiéře, bude to pěkný a důstojný finiš,“ napsala Del Rey svým fanouškům na Twitteru. „Všem vám děkuji za podporu a inspiraci, kterou jste mi poskytli.“

Kvůli zveřejněné zprávě vyvstávají obavy, že jde o závěr zpěvaččina působení ve světě muziky, kde před dvěma lety sklidila úspěch se svým druhým albem Born To Die. Po celém světě šlo doslova na odbyt – prodalo se jej na 3,5 milionu kopií.

Mimo Born to Die má držitelka ceny Brit Awards v kategorii Zpěvačka roku na kontě eponymní debut s podtitulem Lizzy Grant (civilní jméno zpěvačky) a trojici EP Kill Kill, Lana Del Rey a Paradise.

Režie půlhodinového snímku Tropico se ujala čtveřice hudebních producentů v čele s Rickem Rubinem (Adele, SOAD, Linkin Park).

Film dosud nemá stanoveno datum premiéry, už nyní však budí zvědavost díky obsazení jednadvacetiletého amatérského herce Shauna Rosse, který je zároveň první mužský model trpící albinismem.

Albín a model v jednom. Tropico bude hezké rozloučení, říká Lana Del Rey
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*