Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Akustické koncerty Vypsané Fixy, Debbi a Wohnoutů poběží brzy v televizi

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

29. 5. 2013

Minulý týden se v pražském klubu Retro Music Hall odehrály tři akustické koncerty. Pozvaní fanoušci si tak mohli užít komorní atmosféru v naprosté blízkosti zpěvačky Debbi a kapel Vypsaná fixa a Wohnout.

FOTO: Debbi

Debbi. Zdroj: Universal Music

Akustické koncerty probíhaly v rámci projektu G2 Acoustic Stage pod záštitou TV Óčko. Produkci otevřela punk-popová kapela Vypsaná fixa, na kterou se fanoušci sjeli ze všech koutů republiky. Písně pardubických hudebníků dostávaly okolostojící fanoušky opravdu do varu. Ti je potom doprovázeli svým zpěvem.

Následující intimní koncert zahájila zpěvačka Debbi svým prvním hitem Touch The Sun za doprovodu kytaristy. Kromě svých skladeb zazpívala i akustickou verzi písně od Rihanny. Fanoušky k závěru překvapila, když si pozvala na útulné pódium rappera Lipa, se kterým zazpívala duet Ležím v tvé blízkosti.

Interpreti chystají další akustické koncerty

Zatím poslední účinkující projektu je skupina Wohnout, postavená hlavně na elektrických kytarách, které však musela pro tuto příležitost vyměnit za akustické. Ačkoliv členové kapely na svém facebookovém profilu posléze vyjádřili mírnou nespokojenost, za koncert se vůbec nemuseli stydět. Ten se dostal ještě o stupeň výš, když přišla Eva Pilarová, která si s kapelou zazpívala skladbu Oliver Twist.

Jak Debbi, tak kapela Wohnout zveřejnily, že už chystají další koncerty podobného typu. O přímý kontakt se svým oblíbeným interpretem, zatímco zpívá, je vskutku obrovský zájem. Záznamy koncertů Wohnoutů a Debbi se budou vysílat 16. a 23. června na Óčku. Koncert Vypsané fixy je pak v televizi naplánován na září.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Akustické koncerty Vypsané Fixy, Debbi a Wohnoutů poběží brzy v televizi