Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Aktovky a batohy nechte prvňákům. Tašky do školy můžou být stylové

Redakce

Redakce

1. 9. 2011

FOTO: Školní brašna New Yorker podzim 2011Proč si nevylepšit cestu do školy a nepořídit si skvělou brašnu nebo kabelku, díky které se za vámi budou všichni otáčet? Váš školní den se stane mnohem příjemnějším!

FOTO: Kabelky a tašky do školy, podzim 2011

Do které sbalíte učebnice?, Zdroj: Humanic, Ann Christine, Zara, H&M.com

Dejte sbohem starým aktovkám a strakatým batohům! Do školy a nejen tam dneska musíte vyrazit se stylovou novinkou. Pokud nejste zrovna dvakrát nadšená, že vám opět nastává ten každodenní maraton, jak jinak si zlepšit náladu než nákupem? Pořiďte si kabelu do školy, která bude zároveň praktická a stylová.

Inspirujte se, co si obléct do školní lavice

Hitem letošního podzimu je kombinovat, jak jen se vám zlíbí. Ještě nikdy nebylo v módě povoleno tolik svobody jako právě teď. Nyní se už nebudete točit vy kolem módy, ale naopak móda by měla obskakovat vás. Stačí zapojit fantazii, vytáhnout ze skříně pár skvělých kousků a hlavně se nebát.

FOTO: Kabelky a tašky do školy - podzim 2011

Do školy jen s nádhernou kabelkou!, Zdroj: hermes.com, H&M.com, adidas.com, Bohemia

Při nákupech jistě vaše oko upoutají tašky v různých barvách. Vybírejte od klasicky hnědých nebo černých až po svítivě růžové nebo jedovatě zelené. Jestli se bojíte extravagantních věcí, vyzkoušejte nesmrtelnou sportovní klasiku. Tašky jsou prostorné, pohodlné a vejde se vám do nich jak notebook, tak nepostradatelné šminky.

Pokud dáváte přednost elegantnímu stylu, chcete si dopřát opravdový luxus a máte štědré rodiče, pořiďte si jednu z nejžádanějších kabelek vůbec, Birkin bag od Hermès. Její klasická jednoduchost a propracovanost bude třešničkou na vašem konečném vzhledu.

FOTO: Hermés Birkin bag

Victoria Beckham s nepostradatelnou Birkinkou!, Zdroj: youtube.com

Naprostou dokonalost této kabelky si plně uvědomují i celebrity a Birkinka zaručeně nesmí chybět v jejich šatníku. Jednou z nejznámějších je například bývalá zpěvačka a nynější módní ikona a návrhářka Victoria Beckham. S touto kabelou ji vidíte téměř na všech fotkách. Ať už jde na nákupy, odvádí děti do školy, nebo je jen na procházce s rodinou, má ji vždy při sobě.

Naštěstí pro nás, obyčejné smrtelníky, jsou snadno sehnat levnější kabelky, které se slavnou Birkin bag inspirovaly.

Takže už žádné obnošené batůžky, které dávno vyšly z módy. Právě teď letí trendy brašny v mnoha barvách a v různých stylech. Najdete tu pravou, ať už jste duší sportovkyně, máte ráda eleganci, nebo se držíte toho, co je právě IN. Do školy pak můžete vyrazit se vztyčenou hlavou a být za hvězdu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Aktovky a batohy nechte prvňákům. Tašky do školy můžou být stylové