Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Akci S kočárkem Prahou podpoří i dopravní podnik

Redakce

Redakce

24. 5. 2011

Dopravní podnik hl. m. Prahy podpoří akci „S kočárkem Prahou“, která bude věnována maminkám s dětmi. DPP vypraví na linky jedoucí do Žlutých lázní více nízkopodlažních tramvají.

FOTO: nízkopodlažní tramvaj

nízkopodlažní tramvaj, Zdroj: youtube.com

Akce S kočárkem Prahou má za cíl upozornit veřejnost, aby se k maminkám s kočárky chovala ohleduplněji a pomohla jim s překonáváním obtíží. Kromě vypravení více nízkopodlažních tramvají než v běžném provozu budou také připraveni zaměstnanci DPP, aby zodpověděli případné dotazy maminek.

Celá akce bude probíhat ve Žlutých lázních. Připraven je také bohatý kulturní program a řada atrakcí. Návštěvníci mohou zavítat do nákupního městečka, nechat se zdarma vyfotit v rodinném fotoateliéru a připravena je také tombola. Program bude doplněn dětským vystoupením a módní přehlídkou. Můžete se zúčastnit také diskuze s pediatrem Martinem Gregorou. Nebudou chybět ani celebrity jako Eva Decastelo, Zuzana Belohorcová, Gábina Partyšová a dorazit by měl i primátor hlavního města Prahy.

Letošní druhý ročník navazuje na loňský, kdy přišlo přes tisíc maminek s dětmi. Byl také vytvořen český rekord, kdy se na místě sešlo 412 kočárků. Letos se budou kočárky sčítat již v  15:30 a organizátoři předpokládají, že bude rekord překonán.

Akce S kočárkem Prahou

Datum: středa, 25. května
Čas
: 14:00 – 18:00
Kde
: Praha,  Žluté lázně

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Akci S kočárkem Prahou podpoří i dopravní podnik