Menu
TOPZINE.cz
Technologie

Airwaynet.cz – internet, který letí! Férový poskytovatel připojení v Praze

Sháníte kvalitní internet a bydlíte v Praze? Řešením je Airwaynet s nulovými poplatky a spolehlivým technickým zázemím. Vše, co potřebuje vědět, vám představujeme na jednom místě.

wi-fi-internet-v-Praze

Zdroj: Shutterstock.com

Airwaynet.cz poskytuje vysokorychlostní internet v Praze pro domácnosti a firmy už od roku 2005. Aktuálně buduje také pokrytí i mimo hlavní město k nejvyšší spokojenosti nových odběratelů.

Airwaynet.cz svým klientům přináší kvalitní služby a má své silné stránky před konkurencí. Pořizovací náklady jsou vždy zdarma a na výběr má každý zákazník hned ze čtyř hlavních tarifů. Pro nenáročné uživatele internetu je cena vyčíslena již od 290 Kč za měsíc.

Férové jednání s klienty

Poskytovatel wifi internetu v Praze se snaží vždy o maximální spokojenost všem klientů. Nulovými poplatky vše začíná. Zákazníci jsou o všem dopředu informováni a díky profesionální technické podpoře se s veškerými dotazy spolehlivě dovoláte na zákaznickou linku, která je dostupná nonstop.

Wifi router zdarma

K vybraným tarifům je součástí instalace wifi router zdarma, ke kterému lze připojit libovolný počet zařízení, takže surfovat může spolehlivě celá rodina. Navíc Airwaynet.cz své klienty neomezuje, a tak nejste omezeni dobou ani objemem stažených dat. Záleží pouze na vás, kolik dat využijete.

Nezávazné ověření wifi internetu

Na webových stránkách poskytovatele si můžete kdykoli zdarma ověřit dostupnost internetu, a to opět zcela nezávazně. Pokud se rozhodnete sjednat si právě Airwaynet, smluvně se zavážete pouze na jeden rok, a to bez další prolongace.

Rychlý internet bez skrytých závazků

Není nic horšího, než mít v dnešní době pomalý internet, a tak Airwaynet nabízí až 30 Mb/s. Kontaktujte zákaznickou podporu wifi internetu Praha ještě dnes a surfujte neomezeně každý den.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Airwaynet.cz – internet, který letí! Férový poskytovatel připojení v Praze