Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Administrátorka Divokých kmenů: Brzy se na českém internetu objeví Grepolis

Martin Peška

Martin Peška

18. 11. 2009

Sváteční večer 17. listopadu se čtenáři Topzine.cz strávila česká administrátorka online her Divoké kmeny a The West Mirka Grentzerová alias Indigra. Mimo jiné v online rozhovoru prozradila, že by se už brzy mohla na českém internetu objevit další hra z německé dílny InnoGames.

„Hrála jsem rok Divoké kmeny, cca půl roku The West, teď se věnuji nové hře, která se brzy objeví na českém serveru, Grepolis. Hrát tyto hry je moje zaměstnání,“ napsala společně se smajlíkem Indigra na otázku, zda sama v některé online hře působí jako hráč. Nová hra Grepolis by měla být zhruba do dvou měsíců lokalizována do českého jazyka, přesný termín znám zatím není.

Záznam celého online rozhovoru s Indigrou si můžete přečíst zde.

Správkyně dvou her na českém internetu také přiznala, že díky své práci získala velké množství přátel. Pokud netráví volný čas s nimi, pak se často zvedne od počítače a vydá se číst historické romány nebo vyrazí třeba do přírody. Většinou však na koni, na kole nebo na motorce, ale výjimečně dokonce pěšky.

Došlo i na otázku spojenou s King Age, hrou velmi podobnou Divokým kmenům. Indigra k tomu řekla: „S herní kopií „Kingsage“, nemáme nic společného.“ Nutno dodat, že hry na hodně obdobném principu jako původní Divoké kmeny, respektive německé Die Staemme, stále vznikají. Nejvíce jich přichází na internet z Německa. Nejúspěšnějšími zástupci jsou hry Travian od firmy Travian Games GmbH a zmíněná hra Kings Age od Gameforge Productions GmbH.

Travian, Zdroj: travian.cz

Travian, Zdroj: travian.cz

Kings Age, Zdroj: kingsage.cz

Kings Age, Zdroj: kingsage.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Administrátorka Divokých kmenů: Brzy se na českém internetu objeví Grepolis