Adele si zazpívá s Robbiem Williamsem. Duet se objeví na novém albu

FOTO: Robbie Williams
Robbie Williams. Zdroj: Universal Music

Anglická zpěvačka Adele se údajně dohodla s RobbiemWilliamsem na společném duetu, který by se měl objevit na Williamsově připravovaném albu. Na nové nahrávce začnou pracovat ještě v průběhu letošního roku.

FOTO: Robbie Williams
Robbie Williams. Zdroj: Universal Music

Čtyřiadvacetiletá Adele Laurie Blue Adkins, držitelka Oscara a také několika cen Grammy či Brit Awards, v poslední době proslula především svým singlem Skyfall, obsaženým ve stejnojmenném filmu o Jamesi Bondovi.

Mladičká zpěvačka se nikdy netajila svými sympatiemi k Williamsovi. Když byla v roce 2009 dotázána, zda neuvažuje na svém druhém studiovém albu s někým spolupracovat, odvětila, že kooperace nejsou její silnou stránkou. Vzápětí však dodala, že pokud by mohla spolupracovat skutečně s kýmkoliv, vybrala by si právě Williamse.

Z obou zpěváků jsou nyní dobří přátelé a jejich spolupráce, na které se od předávání Oscarů společně dohadovali, se s největší pravděpodobností uskuteční.

Novodobý král popu a zakladatel známé kapely Take That prozradil, že chystá se svým novým albem, v jehož rámci se má duet zaznít, návrat ke swingu, čímž chce navázat na desku Swing When You’re Winning z roku 2001.

Setkání dvou protikladů

Williams se již dříve předvedl v duetech s hvězdami jako Kylie Minogue, Gary Barlow či Nicole Kidman. Na zmiňovaném albu Swing When You’re Winning mohli posluchači slyšet dvojzpěv například s hereckými ikonami Jane Horrocks či Rupertem Everettem, ale také za pomoci digitálních technologií upravené duo s Frankem Sinatrou.

Adele je naprostým opakem. Pokud se spolupráce vydaří, bude se jednat o jeden z mála duetů a zároveň také o první spolupráci zpěvačky od roku 2011. Management uvedl, že za minulý rok odmítli hned několik žádostí o spolupráci. Producent Ryan Tedder mimo to také sdělil, že Adele momentálně žádné nové album nepřipravuje.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jakub Jarolímek
Autor je redaktorem rubriky Hudba magazínu TOPZINE.cz. Vystudoval bakaláře v oboru Informační management na Univerzitě Hradec Králové a pokračuje v magisterském studiu na témže oboru. Mezi jeho záliby patří elektronická taneční muzika, moderní technologie a fotografování.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*