Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Adele bojuje s nemocí. Koncerty byly odloženy

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

5. 9. 2011

FOTO: AdeleBritská soulová zpěvačka Adele se chystala 4. září zahájit dlouho očekávané turné ve Velké Británii. Neúprosná nemoc jí ale plány překazila a zpěvačka musí rušit nejbližší koncerty.

FOTO: Adele

Adele, Zdroj: adele.tv

Ačkoli má Adele na svém kontě prozatím pouze dvě studiová alba, její skladby se staly stálým inventářem mnoha rádií a společenských akcí. Britská zpěvačka svým soulovým zpěvem omámila téměř celý svět. Její alba se udržela na postu nejprodávanějších desek nejdéle v celé hudební historii. Adele tak překonala Madonnu, nebo dokonce Rolling Stones.

Čtěte také: Rolling Stones vydají své singly v luxusní edici

Interpretka známých singlů Rolling in the Deep a Someone Like You se ale nyní potýká se zdravotními problémy. O slovo se přihlásily nachlazení a zánět hrtanu.

S nemocným hrtanem se zpívat nedá, proto byla Adele donucena zrušit první část svého britského turné. Britové na tuto koncertní šňůru čekali s nedočkavostí a napětím. Nyní se musí fanoušci obrnit ještě větší trpělivostí. Odloženy totiž byly zářijové koncerty v Plymouthu a Bournemouthu.

Zpěvaččino náhlé onemocnění je jako prokletí. Turné v rodné zemi by bylo pro Adele zaručeně nezapomenutelným zážitkem. Zrušeno bylo dokonce také vysílání s Adele v Jonathan Ross Show.

Koncerty nebyly zrušeny úplně, jen se mění jejich datum

Mladá umělkyně však slíbila, že koncerty nebyly zrušeny úplně, ale jen odloženy. Lidé, kteří už tedy vlastní vstupenky na Adelinu show, se vystoupení dočkají v závěru turné. Přesto byla všem nabídnuta možnost požadovat za zrušení původního data koncertu náhradu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adele bojuje s nemocí. Koncerty byly odloženy