Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Adam Levine z Maroon 5 urazil americké diváky. Není prý dost velký vlastenec

Adam Levine, frontman Maroon 5, nazlobil americké televizní diváky. V soutěži The Voice, v jejíž porotě zasedá, se podle některých spoluobčanů neprojevil právě vlastenecky.

Maroon 5, Zdroj: maroon5.com

Maroon 5, Zdroj: maroon5.com  Foto: Chris Wray-McCann

Levine zažil minulé úterý v The Voice velké zklamání, dvě soutěžící z tříčlenné skupiny jeho svěřenců byly totiž po diváckém hlasování ze soutěže vyřazeny. Rozčarovaný zpěvák si v reakci na to zamumlal pod vousy: „Nesnáším tuhle zemi.“ (v čase 1:14 v níže uvedeném videu). Měl za to, že mikroport je v tu chvíli vypnutý. Jeho poznámku však technika zachytila a někteří diváci nad ní vyjádřili pohoršení.

Mnozí dokonce zpěváka poslali do míst, kam by si to nejspíše dobrovolně nenamířil. Konkrétně do Sýrie nebo „do nějaké komunistické země“, jak hřímal jeden z uražených diváků na twitteru. „Milý Adame Levine, ta země, kterou prý nemáte rád, vám přinesla bohatství. Nikdo vás nenutí tu zůstávat. Co to zkusit v Sýrii? Tam prý je touto roční dobou pěkně,“ zchladil si žáhu jiný uživatel.

Humor nezabral

Levine se napřed snažil vše obrátit v žert, rozezlení komentátoři se tím ale ukonejšit nedali. Na oficiálním twitteru zpěvák publikoval slovníkové definice slov jako „vtip“ nebo „nedorozumění“. S tím však nezaznamenal valný úspěch.

Ve středu odpoledne tedy vydal omluvné prohlášení, v němž spoluobčany ujišťuje o loajalitě ke své vlasti. „Samozřejmě svou zemi velice miluji. Mé včerejší poznámky byly způsobeny frustrací,“ kál se Levine.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adam Levine z Maroon 5 urazil americké diváky. Není prý dost velký vlastenec