Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Adam Lambert prozradil několik věcí o chystaném albu

Redakce

Redakce

19. 2. 2011

FOTO: Adam LambertVydání nové desky, která bude navazovat na prvotinu amerického zpěváka s názvem For Your Entertainment, je naplánováno na podzim letošního roku. Podle všeho půjde výrazně o autorský projekt. 

FOTO: Adam Lambert

Americký zpěvák chystá nové album, Zdroj: oficiální stránky Adama Lamberta

Adam Lambert, 29 letý rodák ze San Diega, se proslavil díky hudební soutěži American Idol, v jejímž osmém ročníku se probojoval až do finále. Od začátku soutěže neskrýval, že je gay, a tak se o něm v případě vítězství spekulovalo jako o prvním American Idol otevřeně přiznávajícím svou homosexuální orientaci. Soutěž nevyhrál, ale přesto dokázal úspěšně prorazit.

V poslední době jsme o něm příliš mnoho neslyšeli, ale nyní se na poli hudebního dění objevuje znovu, neboť médiím v minulých dnech prozradil pár detailů ze svého připravovaného alba. „Nemohu prozradit mnoho, jen doufám, že vše půjde dobře a deska tak bude hotová už letos na podzim“, nechal se zpěvák slyšet.

Deska vznikne za spolupráce švédského producenta a textaře Maxe Martina, jenž se jako autor podepsal pod zpěvákův hit Whataya Want From Me. Půjde především o osobité vyjádření, autentičnost a upřímnost.

„Především chci, aby to bylo opravdu mé album. Chci tomu dát svou značku a ponořit se do něj se vším, co jsem se v průběhu roku naučil, a promítnout, kde momentálně se nacházím s láskou a ostatními vztahy,“ říká.

Lambert se už nemůže dočkat na návrat do studia, ve kterém nehodlá pracovat pouze na své hudbě, ale především na vlastních textech, které budou velmi osobní. Celé album se ponese v duchu rocku, popu, ale i rock’n’rollu. Na konci léta k němu můžeme očekávat úvodní singl, neboť v tu dobu by měl přijít do éteru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adam Lambert prozradil několik věcí o chystaném albu