Menu
TOPZINE.cz
Hudba

AC/DC na soundtracku k Iron Man 2

Redakce

Redakce

23. 2. 2010

acdcKdo by neznal australské rockové AC/DC. Fanoušci kinematografie se zase jistě těší na pokračování snímku Iron Man. Spojením obou složek v jednu jedinou vznikl soundtrack k filmu Iron Man 2, na kterém dominují právě skladby AC/DC.

AC/DC, Zdroj: archiv AC/DC
AC/DC, Zdroj: archiv AC/DC

O pokračování akčního filmu Iron Man už jsme informovali dříve (více zde). Skupina, která zazní na soundtracku, své poslední album vydala v roce 2008. Tato nahrávka tedy může zkrátit netrpělivým rockerům čekání na pokračování jejich posledního počinu. Posluchač ale neuslyší žádné novinky, nýbrž známé pecky z repertoáru kapely. Soundtrack bude tedy jakýsi průřez diskografií. Objeví se na něm totiž písně nahrané v letech 1976 až 2008.

Pilotním singlem, a zároveň i videoklipem, se stane skladba Shoot To Thrill. Ve videoklipu budou k vidění záběry z loňského koncertu skupiny v Buenos Aires, který odehráli v rámci šňůry Black Ice World Tour. Video obsahuje jisté záběry ze samotného filmu Iron Man 2.

Skladba Shoot To Thrill zasahuje svými kořeny do roku 1980, kdy vyšlo  album Back In Black. Tento počin zůstává dodnes jedním z nejprodávanějších alb všech dob.

Playlist soundtracku:

1. Shoot To Thrill

2. Rock ‚N‘ Roll Damnation

3. Guns for Hire

4. Cold Hearted Man

5. Back in Black,

6. Thunderstruck

7. If You Want Blood (You Ve Got It)

8. Evil Walks

9. T.N.T.

10. Hell Ain’t a Bad Place to Be

11. Have a Drink on Me

12. The Razor’s Edge

13. Let There Be Rock

15. Highway to Hell

14. War Machine

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

AC/DC na soundtracku k Iron Man 2