×
TOPZINE.cz

A Oscary moderují… James Franco a Anne Hathaway!

Dvaatřicetiletý James Franco a osmadvacetiletá Anne Hathaway jsou považováni za vycházející hvězdy Hollywoodu. Otázkou je, zda uspějí i v rolích moderátorů.

James Franco
Herec James Franco bude moderátorem blížících se Oscarů, Zdroj: distributor filmu

Akademie filmového umění a věd se zřejmě snaží přilákat mladší publikum na další předávání Oscarů. Organizátoři v pondělí 29. listopadu oznámili, že letošní moderátoři budou po loňském úspěchu opět dva. Steva Martina a Aleca Baldwina nahradí James Franco a Anne Hathaway.

Může se tvrdit, že je to divná volba z důvodu, že ani jeden z nich není původním povoláním komediální herec, jako tomu bylo v předchozích ročnících. Kromě zmíněného Steva a Aleca se v minulosti moderování Oscarů ujali například Whoopi Goolbergová či Billy Crystal. Nicméně Don Mischer, producent oscarového klání, tvrdí, že: „Oba mají velký smysl pro humor a komediální situace.“

Svěží, vzrušující, multitalentovaní…

Jamese Franca a Anne Hathaway také celkem po právu označil za zástupce příští generace ikon Hollywoodu – podle jeho slov jsou oba svěží, vzrušující a multitalentovaní. Ostatně oba byli letos velmi pracovití, takže mohou být i potenciálními vítězi.

Anne Hathaway jsme mohli vidět například ve filmu Zkrocená hora

James Franco může být nominován například za veleočekávaný thriller Dannyho Boyla – 127 hours, který půjde v únoru do našich kin, a nezapomínejme také na nedávno uvedené Kvílení. A Anne Hathaway prý předvádí dobrý výkon v komedii Láska a jiné závislosti, které se také brzy dočkáme. Nominace budou oznámeny příští rok tradičně na začátku února.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..