Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

A Oscary moderují… James Franco a Anne Hathaway!

Markéta Davidová

Markéta Davidová

2. 12. 2010

Dvaatřicetiletý James Franco a osmadvacetiletá Anne Hathaway jsou považováni za vycházející hvězdy Hollywoodu. Otázkou je, zda uspějí i v rolích moderátorů.

James Franco

Herec James Franco bude moderátorem blížících se Oscarů, Zdroj: distributor filmu

Akademie filmového umění a věd se zřejmě snaží přilákat mladší publikum na další předávání Oscarů. Organizátoři v pondělí 29. listopadu oznámili, že letošní moderátoři budou po loňském úspěchu opět dva. Steva Martina a Aleca Baldwina nahradí James Franco a Anne Hathaway.

Může se tvrdit, že je to divná volba z důvodu, že ani jeden z nich není původním povoláním komediální herec, jako tomu bylo v předchozích ročnících. Kromě zmíněného Steva a Aleca se v minulosti moderování Oscarů ujali například Whoopi Goolbergová či Billy Crystal. Nicméně Don Mischer, producent oscarového klání, tvrdí, že: „Oba mají velký smysl pro humor a komediální situace.“

Svěží, vzrušující, multitalentovaní…

Jamese Franca a Anne Hathaway také celkem po právu označil za zástupce příští generace ikon Hollywoodu – podle jeho slov jsou oba svěží, vzrušující a multitalentovaní. Ostatně oba byli letos velmi pracovití, takže mohou být i potenciálními vítězi.

Anne Hathaway jsme mohli vidět například ve filmu Zkrocená hora

James Franco může být nominován například za veleočekávaný thriller Dannyho Boyla – 127 hours, který půjde v únoru do našich kin, a nezapomínejme také na nedávno uvedené Kvílení. A Anne Hathaway prý předvádí dobrý výkon v komedii Láska a jiné závislosti, které se také brzy dočkáme. Nominace budou oznámeny příští rok tradičně na začátku února.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

A Oscary moderují… James Franco a Anne Hathaway!