Menu
TOPZINE.cz
Hudba

A Banquet slibují show, na kterou jen tak nezapomenete

Redakce

Redakce

22. 2. 2011

FOTO: A BanquetSkupina A Banquet, objev loňského roku, se vrací na domovskou scénu pražského klubu Chapeau Rouge. V pátek 25. února tu představí bohatší playlist, vylepšený zvuk i novou image.

FOTO: A Banquet

A Banquet, Zdroj: www.a-banquet.com

Zpěvák a kytarista A Banquet Mathieu ke koncertu řekl: „V Praze hrajeme po několikaměsíční pauze, během které jsme pracovali na nových písničkách a připravovali jarní tour. Na koncert v Chapeau máme připravené tři zbrusu nové písničky a nový setlist, stejně jako hromadu nových efektů, takže je určitě na co se těšit!“

Ambiciózní mladá trojice, kterou dotváří Michael (baskytara) a Richard (bicí), nesnáší šeď. Ve snaze vyhnout se všem škatulkám si raději vytvořili škatulku vlastní. Svůj styl nazvali futu-roll a čerpají v něm ze všeho, co mají rádi – šedesátá, sedmdesátá, raná osmdesátá léta, ale i nové styly, jako indie, new rave a electro.

Jednoduše zaškatulkovat se nedají ani jejich páteční předskokani Dead Pope´s Company, kteří přijedou ze Šumperka, aby večírek okořenili svým punk-garage-retro-rock’n‘rollem. Rozehřát fanoušky bude úkol pro slovenské indie-rock’n‘rollové Teskohippies. Ti dorazí z Piešťan a představí svou novou desku Trying to Make U Stay.

Koncert začíná v 19:30. Lístky koupíte za 100 korun v předprodeji na baru v Chapeau Rouge nebo na místě za 120 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

A Banquet slibují show, na kterou jen tak nezapomenete