Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

6 pánských zimních bund pro sezónu 2019/2020

Zimní sezóna u nás bývá dlouhá a studená, může se proto zdát, že v tomto období jde móda stranou a tím nejdůležitějším zůstává nabalit na sebe co nejvíce nejtlustších vrstev.  Hlavně zůstat v teple! Pro návrháře dnešní doby to však není žádná překážka, ti umějí skloubit vkusně praktičnost s elegancí. A výsledkem je nejedna krásná pánská zimní bunda, která i v tom méně veselém počasí povzbudí a zahřeje jak tělo majitele, tak duši módního guru. Jestliže vám není jedno, co máte na sobě, avšak stále tápete při výběru té nejstylovější bundy, určitě se neváhejte inspirovat následujícími žhavými tipy. Představujeme vám výběr 6 trendů v pánských zimních bundách pro sezónu 2019/2020.

1. Prošívaná péřovka

S prošívanou bundou nešlápnete vedle. Tady platí, čím více, tím lépe. Prošívání patří k posledním trendům a úžasná na něm je jeho variabilita. Existuje spousta střihů a modelů prošívaných bund, zvolte třeba ten sportovní styl s kapucí, lehce ležérní s hustším prošíváním nebo úplně elegantní s malým stojáčkem.

2. Do Alp i do velkoměsta

V letošních trendech najdeme prvky výrazně sportovních modelů, které jsou přizpůsobené městskému oblékání. Nebojte se vyniknout a sáhněte po zprvu na oko čistě vysokohorském střihu bundy, který má spoustu praktických vychytávek a důmyslných detailů.

3. Klasická parka

Parka neboli trenčkot, je delší bunda často s kapucí a její zateplené zimní verze bývají lemovány kožíškem. Lichotí každému typu postavy a stejně tak se hodí ke všem možným příležitostem. Pokud jste zimomřiví, sáhněte místo po krátké bundě raději po dlouhé parce.

4. Jako pilot letadla

Piloti bývají označování za nejvíce sexy povolání a to hlavně díky svým dokonalým outfitům. Není divu, že se návrháři inspirovali a použili prvky z leteckého odívání pro oblečení i pro nás běžné pasažéry. Letecké bundy jsou střihem podobným tzv. bomberům a charakteristická je pro ně kožešinka lemující límec.

5. Odvážné vzory a barvy

V módě neexistují hranice, co se týče barevných odstínů a všemožných vzorů. Vyzkoušejte si sami, jak vám k vaší pleti a barvě vlasů sedí například rubínová, camelová nebo maskáčový vzor. Buďte originální a nepřehlédnutelní.

6. S kůží ven

Kůže a koženka byla, je a bude nesmrtelná teta ve světě módy. Není divu, že i letošní zimu ovládne trendy. Pánská zimní bunda z kůže a koženky udělá spoustu parády hlavně ve městě. Na výběr je z několika střihů a kombinací, v módě jsou i ty s kožešinkou. Bunda z kůže a koženky je zkrátka nadčasová a v kvalitním provedení udělá spoustu parády na více sezón.

Sezóna 2019/2020 vypadá pro pánské zimní bundy slibně, co se do rozmanitosti a barev týče. Ještě nikdy nebyla trendovější a odívání v zimě nabývá díky obrovskému výběru, ve kterém se každý pozná nebo zrovna najde, na oblibě. Zimní bunda je nejvýraznějším prvkem outfitu, proto by se jí měla věnovat velká pozornost a rozhodně by nemělo zůstat jen u jednoho kousku.

Výše uvedené modely zimních bund najdete na stránce: https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-bundy_Zimni-bundy-828.html

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 pánských zimních bund pro sezónu 2019/2020