×
TOPZINE.cz

6 důvodů, proč si pořídit vnitřní žaluzie

Jak vybrat vnitřní rolety

Vnitřní žaluzie přinášejí mnoho výhod. Jsou praktické, snadno se s nimi manipuluje a při dobrém výběru navíc mohou zastávat i estetickou funkci. Díky této kombinaci jsou ideálním doplňkem každého interiéru.

1. Ochrana před sluncem

Vnitřní žaluzie umožňuje plné i částečné zastínění, aniž by narušovaly vzhled místnosti. Ochrání vás před přímým sluncem i horkem v letních dnech. Díky možnosti polohování si můžete u většiny žaluzií regulovat, kolik světla do interiéru vpustíte.

2. Jistota soukromí

Mnoho lidí si žaluzie pořizuje nejen kvůli ochraně proti slunci, ale také jako prostředek k vytvoření potřebného soukromí. Jestliže se chcete držet co nejdál od zvědavých pohledů sousedů, pořiďte si vnitřní žaluzie především do obývacího pokoje, kuchyně a ložnice.

3. Splnění nejvyšších nároků

Pokud máte speciální požadavky, můžete si nechat vyrobit vnitřní žaluzie do oken na míru. Stačí svá přání sdělit výrobci, který vám ochotně s výběrem poradí. Poté už bude záležet jen na vás, zda zvolíte plisé žaluzie, elektrické žaluzie, dvousměrné žaluzie, látkové vertikální žaluzie nebo třeba luxusní dřevěné žaluzie.

4. Kvalitní a hluboký spánek

Během noci vás může rušit světlo pouličních lamp, světla dopravních prostředků i silný měsíční svit. Abyste si mohli během nočního spánku opravdu pořádně odpočinout, je důležité se těchto narušitelů zbavit. Díky zataženým žaluziím do ložnice nepronikne žádné světlo a vy si budete užívat hluboký spánek v dokonalé tmě.

5. Stylový design a cenová dostupnost

Nabídka vnitřních žaluzií je tak široká, že si snadno vyberete typ a provedení, které vám bude vyhovovat ve všech ohledech včetně ceny. Pořízení nových žaluzií tak nemusí zatížit váš rozpočet, aniž byste museli slevovat ze svých nároků na kvalitu a design. Chcete, aby žaluzie neplnily pouze praktickou funkci, ale zároveň odpovídaly i vašemu vkusu? Pokud patříte mezi milovníky dřeva a přírodních materiálů, jistě vás nadchnou dřevěné žaluzie. Jestliže máte rádi jednoduchost a čistotu interiéru, zvažte pořízení žaluzií plisé.

6. Jednoduché ovládání

Žaluzie umožňují velmi snadné ovládání, a to buď manuální, elektrické s pomocí přepínače, nebo dálkové ovládání prostřednictvím chytrého telefonu. Díky moderním technologiím můžete ovládat žaluzie i na větší vzdálenost, takže se kvůli zatemnění nemusíte zvedat z pohovky nebo vstávat z vyhřáté postele.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ vnitřních žaluzií, získáte všechny výhody, které nabízejí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..