Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

6 důvodů, proč byste měli nosit hodinky

Nosíte na ruce hodinky nebo dáváte přednost pohledu na displej svého chytrého mobilního telefonu? Pokud spadáte do druhé kategorie lidí, po přečtení následujících důvodů, proč nosit hodinky, možná změníte názor.

1. Hodinky jsou praktické

Samozřejmě musíme na prvním místě zmínit to zásadní a očividné – díky hodinkám budete neustále vědět, kolik je hodin. Hodinky tedy mají zcela jasný praktický význam. Navíc se nevybíjí tak rychle jako chytrý telefon, takže na ně můžete upírat zrak neustále a nebát se toho, že se vybijí během dvou dní.

2. Hodinky jsou módním doplňkem

Ať chceme nebo ne, hodinky o nás vypovídají mnohé. Nejsou totiž pouhým přístrojem, který měří čas, ale také módním doplňkem. Ať už nenápadně vykukují zpod rukávu košile nebo ladí ženám s kabelkou, hodinky zkrátka a dobře dotváří náš outfit. Neberte tedy jejich výběr na lehkou váhu a pořiďte si například módní hodinky Tommy Hilfiger. Značka Tommy Hilfiger je navíc ztělesněním amerického snu, takže je můžete hrdě nosit na zápěstí, pokud se stejně jako zakladatel značky snažíte dosáhnout svých snů.

Hodinky

Zdroj: Shutterstock

3. S hodinkami nebudete vypadat nepatřičně na schůzích

Kdo může upřímně prohlásit, že si užívá pracovní schůze? Zejména pokud se táhnou několik hodin, je opravdu těžké udržet pozornost a nesnažit se nenápadně sledovat displej svého telefonu s úmyslem zjistit, kolik je hodin. Jenomže kontrolovat displej svého mobilu během pracovních schůzí je nevhodné. Naštěstí se to dá vyřešit jednoduše – nošením náramkových hodinek. K pracovnímu dress codu se skvěle hodí dámské a pánské hodinky Diesel. Jelikož jsou proslulé svým designem, nebudete během schůzí pravděpodobně jediní, kdo na ně bude zírat.

4. S praktickým chronometrem se nikdy nezpozdíte

Chodíte pozdě? Pokud ano, snažte se tohoto zlozvyku co nejdříve zbavit. Zejména v pracovním životě může být vaše nedochvilnost důvodem, proč o vás vaši nadřízení nebudou mít nejlepší mínění. Jenomže jak se naučit chodit včas? Nařiďte si hodinky o několik minut dopředu. Tak vás budou neustále popohánět a pozdní příchody se stanou minulostí.

Obáváte se, že na vás tento trik se špatně nařízenými hodinkami nebude fungovat? Když budete ve stresu, že čas ubíhá rychleji, než jste si mysleli, při pohledu na hodinky vám nedojde, že neukazují přesný čas, protože budete mít plnou hlavu jiných starostí. Proto přeřízené hodinky fungují vždy a na každého.

5. S hodinkami na zápěstí působíte věrohodně

Ano, hodinky jsou praktickým módním doplňkem a dokážou také zcela proměnit to, jak vás ostatní vnímají. I takový malý detail, jako jsou hodinky na zápěstí, vám může dopomoci k získání práce snů nebo uzavření výhodného obchodu. Nepodceňujte jejich význam pouze na základě jejich malé velikosti.

6. Z oblíbených hodinek si můžete vytvořit sbírku

Rádi sbíráte cenné předměty? Vrhněte se na sbírání hodinek. Čím větší vaše sbírka bude, tím více možností získáte. Díky vlastnictví více hodinek budete mít chronometr ke každé příležitosti a každému druhu oblečení. Toužíte-li po praktické krabičce pro svou sbírku hodinek, podívejte se do katalogů a využijte k jejich nákupu slevové kupóny. Investice do luxusních hodinek totiž může být nákladná, tak proč neušetřit alespoň na krabici sloužící k jejich uskladnění?

Hodinky nejsou pouhým praktickým doplňkem, který slouží k prostému měření času. Jsou něčím mnohem víc. Dotváří váš styl, dodávají na věrohodnosti, odnaučí vás zlozvyku chodit pozdě a zjednoduší pobyt na nekonečných pracovních schůzích. Propadnete-li jejich kouzlu, můžete je začít také sbírat a vytvořit si tak kolekci hodinek ke každé příležitosti.

Podlehněte kouzlu náramkových hodinek a dovolte jim, aby z vás udělali lepšího člověka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 důvodů, proč byste měli nosit hodinky