Menu
TOPZINE.cz
Hudba

5Angels zaválely za hranicemi: Vystoupí s legendou Backstreet Boys

Markéta Pešková

Markéta Pešková

18. 4. 2014

5Angels a na hudební scéně si nevedou vůbec špatně. A to i přesto, že věkový průměr členek skupiny je pouhých 15 let. Po úspěšném prosincovém turné se skupinou Union J je čeká další splněný sen. Hned dva koncerty s americkou hudební skupinou Backstreet Boys. „Nemůžeme se dočkat, kluky obdivujeme, jsou super. Makáme na sobě a těšíme se i na všechny naše fanoušky,“ uvedla jedna ze zpěvaček 5Angels.

5angels

Není pochyb, že jsou holky v dobrých rukách. Videoklip Kiss and Tell, který v březnu představily v Anglii, natáčel stejný tým kameramanů, z jejichž dílny pochází například filmový trhák Mr. & Mrs. Smith. Autorkou textu je dvorní textařka skupiny Black Eyed Peas Lucy Graves a jejich agent je společným například i pro chlapeckou skupinu One Direction. A právě tyhle fešáky 5Angels obdivují. „One Direction? Jsou úžasní, super, prostě nejlepší. Vše je na nich dokonalé, moc bychom si přály s nimi spolupracovat,“ rozplývaly se náctileté slečny nad pěticí zpěváků. A nutno říct, že by jim to spolu mohlo slušet.

I přes velké úspěchy stojí ale 5Angels pevně na zemi. Jsou skromné, zastávají zdravý životní styl a je pro ně důležité vzdělání. „Chodíme do školy, je to náročné to skloubit, ale víme, že je důležité dostudovat. Hudbu milujeme a jsme rády, že nám rodiče umožňují zvládat vše dohromady.“ V těchto dnes odlétá skupina zpět do Anglie, tak se nechme překvapit, co přichystají příště!

5Angels and Union J

„Po úspěšném klipu k singlu World Domination, který byl představen v srpnu loňského roku, je Kiss and Tell již druhou vlaštovkou, která avizuje připravované nové CD. To bude pro fanoušky 5Angels myslím velmi příjemným překvapením,“ prozradil nám management skupiny.

Po návratu z Anglie čeká dívky kromě koncertů po České republice a Slovensku především intenzivní práce ve studiu a zkušebně. „Po představení nového CD, které chystáme na konec léta, připravujeme i novou choreografii a program pro další zahraniční turné, ale víc zatím neprozradím,“ dodal management.

5Angels video shooting 2

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5Angels zaválely za hranicemi: Vystoupí s legendou Backstreet Boys