Menu
TOPZINE.cz
Hudba

50 Cent v chystaném dokumentu prozradí svá tajemství. I to, že je adoptovaný

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

21. 5. 2011

FOTO: 50 CentJeden z nejúspěšnějších gangsta rapperů všech dob, 50 Cent, odhalil tajemství svého života. V chystaném dokumentu 50 Cent: Můj původ mluví o svém těžkém mládí.

FOTO: 50 Cent

50 Cent, Zdroj: 50cent.com

50 Cent je patrně nejuznávanějším rapperem současného hudebního světa. Za svou kariéru stihl prodat celkem dvacet dva milionů desek, získal přibližně šedesát nejrůznějších hudebních ocenění, na svém kontě má také osmdesát tři nominací. Za těmito neuvěřitelnými čísly se ale skrývá tvrdá práce a boj s nemilosrdnou minulostí.

Jméno amerického rappera je spojeno s drsným životem v New Yorku. Vyrůstal v chudé rodině v Queens, byl vyloučen ze školy, prodával drogy, držel nelegálně zbraň, několikrát ho zatkla policie, málem přišel o život, když byl devětkrát postřelen. Přesto ale dokázal vstát, zbavit se své minulosti a oddat se rapu. Dnes o všem, co se stalo, otevřeně mluví v dokumentu 50 Cent: Můj původ.

Patrně nejcitlivější informací, kterou slavný rapper ve filmu uvádí, je jeho adopce, o níž doposud vědělo jen velmi málo lidí. 50 Cent nikdy nepoznal svého otce a nezná ani jeho jméno. Vyrůstal jen se svou matkou Sabrinou. Když mu ale bylo dvanáct let, jeho matka byla zavražděna. Americký rapper tak zůstal sám bez rodičů.

Naštěstí se tehdy mladého chlapce ujali jeho prarodiče. Proběhla dokonce legální adopce, díky které se babička stala jeho poručníkem. 50 Cent tak přeci jenom vyrůstal v rodinném prostředí v bezprostřední blízkosti svých tetiček a strýčků. A právě se svým dětstvím a dospíváním se svým příznivcům svěřuje prostřednictvím dokumentu 50 Cent: Můj původ, který poprvé spatří svět 23. května.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

50 Cent v chystaném dokumentu prozradí svá tajemství. I to, že je adoptovaný