Menu
TOPZINE.cz
Hudba

50 Cent dělá tlustou čáru za G-Unit. Návrat nebude, vzkázal kolegům

Radka Tichá

Radka Tichá

3. 2. 2013

Americká hiphopová skupina G-Unit má už delší dobu na kahánku a názory členů na její obnovení, zdá se, vyvolávají jen další neshody.

FOTO: 50 Cent

50 Cent
Zdroj: 50cent.com

Pokud jde o G-Unit, 50 Cent se ocitá ve stejné situaci jako country zpěvačka Taylor Swift v novém hitu, kde zpívá: „We are never ever getting back together“ („Už nikdy se k sobě nevrátíme,“ pozn. red.).

„Ty nebudeš dávat nic dohromady. Už jsem se rozhodl. Dělám to, co chci dělat já. Nenechám se sebou takhle jednat,“ vzkazuje 50 Cent rapperovi The Game v pátečním článku publikovaném na The Boombox.

Na vině jsou peníze

G-Unit nespolupracovali již od roku 2008, ale v poslední době se o tomto uskupení hovoří na každém rohu. Zakladatel G-Unit, rapper The Game, ve čtvrtek vypustil na internet online petici, která má za úkol dostat pětici opět dohromady. 50 Cent, Lloyd Banks, Tony Yayo, Young Buck a Game, taková byla nejslavnější sestava.

„Když G-Unit neměli peníze, všechno bylo lepší,“ myslí si Tony Yayo.  Přiznal, že by se i on rád dočkal shledání zakládajících členů skupiny, ale uznává, že spolupráce rapperů je dnes téměř vyloučena.

„Hned, jak členové zbohatli, vztahy se začaly zhoršovat. Je to nejspíše našimi egy,“ soudí Yayo. Dále ale dodává: „Byl bych hrozně rád, pokud bychom se já, 50 Cent a Banks ještě někdy objevili společně na pódiu.“

50 Cent má ale prozatím jasno. Nechce zbytečně jitřit staré rány. „Co byste řekli tomu, kdybych obnovil skupinu a přímo před vámi se rozpadla?“ pokládá řečnickou otázku, kterou reaguje na zvěsti ohledně návratu G-Unit.

G-Unit je americká hip-hopová skupina založená v roce 2002. Do povědomí veřejnosti se dostali díky mixtapům Guess Who Is Back? a 50 Cent Is The Future, díky kterým si jich všiml rapper a hudební producent Eminem. Na kontě mají dvě desky, Beg For Mercy a Terminate On Sight.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

50 Cent dělá tlustou čáru za G-Unit. Návrat nebude, vzkázal kolegům