Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Vice Kerekes. Ve filmu se nebojí ukazovat nahá

Redakce

Redakce

27. 10. 2013

Ještě jsme neměli možnost ji spatřit v dostatečném množství rolí na filmovém plátně, ale její hvězda stoupá slibně vzhůru. Letos se na Vicu můžeme těšit hned sedmkrát a diváky určitě nezklame.

FOTO: 7 dni hrichu (2012)

V 7 dnech hříchů byste ji možná nepoznali. Zdroj: Blue Sky Film

Na stříbrném plátně Vicu Kerekes zatím příliš vidět nebylo, její kariéra se teprve dostává do vysokých obrátek. Mohli jste ji vidět ve filmech Muži v naději, Nestyda nebo 7 dní hříchů, objevila se také v pohádce Dešťová víla po boku spousty našich hvězd nebo ve filmové adaptaci Ponurá neděle.

Najdete ji ale i na prknech divadla, zatím však bohužel jen na maďarské scéně. Jak sama říká, Maďaři jsou mnohem otevřenější na divadelní scéně, což Vica určitě potvrzuje. Navíc taková dovede být i před kamerou. Jak zazáří v Příběhu kmotra, který právě vstoupil do českých kin?

1. Natáčení si užívá plnými doušky

Vica se své tělo rozhodně nestydí předvést, takže se při svádění  musí kameramanovi třást kolena. Ale přiznává, že v postelových scénách je někdy nejistá. Podle Vicy je na tak intimní situaci v místnosti příliš mnoho lidí. Což samozřejmě kazí atmosféru, jakou chce režisér dostat. Jinak si ale natáčení užívá, jak lze vidět i na výsledcích: diváci ji milují.

2. Fotoaparát, můj kamarád

Mimo herecké prostředí se Vica objevila i jako jedna z modelek pro kalendář Stock producenta Trčky. Ti, kdo měli možnost vidět fotografie, by určitě souhlasili, že Vica je ze všech žen kalendáře rozhodně ta nejpřitažlivější. Ukázala se v celé své kráse, i v rouše Evině. Její dokonalé tělo je perlou kampaně.

video
play-sharp-fill

Tak jako natáčení ji bavilo i focení, sama přiznala, že střídání účesů a líčení bylo jako změna osobnosti. S každou fotkou jiná Vica. A pozor, i Vica ráda bere do ruky fotoaparát. Nejčastěji fotí své kolegy a při cestách po zahraničí cvrkot ulic.

3. Je severská žena

Vica se svěřila, že nemá v lásce příliš teplé počasí. V létě vychází ven za sychravých rán, a jakmile se teplota vyšplhá nebezpečně vysoko, zalézá zpět do chládku zdí doma. Také na cestách se cítí vítaná spíše v chladnějších pásmech. Jako milovnice cestování navštívila už mnoho koutů světa, například Havaj, ale tahle exotika jí nesedla. Zato Island na ni zapůsobil velmi přitažlivě, stejně jako Skandinávie. A zimu si vychutnává se skoro dětskou radostí.

3. Říká ne virtuálnímu světu

Vadí jí, že velká část života se dnes odehrává ve virtuální realitě. Uznává, že tento svět se obejít nedá, i ona má na Facebooku svůj profil. Využívá ho ale jen jako reklamu, žádné osobní informace a data, či dokonce fotky.

Vica uvedla, že při jedné cestě s kamarádkami se společně vyfotily a ony snímek hned nasdílely a rozjely virtuální švitoření. To Vicu pohoršuje a stěžuje si na pomalu nulovou komunikaci v reálném světě. Vrásky jí dělá i stahování filmů a s tím se pojící nízká návštěvnost kin. Vica si do kina s chutí vyrazí. Ráda si užije člověka v okamžiku, kdy s ním tráví čas. Taková Carpe diem žena.

V Mužích v naději ukázala mnohé... Včetně talentu. Zdroj: Falcon

V Mužích v naději ukázala mnohé… Včetně talentu. Zdroj: Falcon

4. Tu a tam má morbidní sklony

Jestli si myslíte, že se Vica vyžívá v erotických rolích, ze kterých ji čestí diváci znají nejvíce, tak se mýlíte. Nálepka svlékací panny už ji začíná prudit. Jako svůj oblíbený film uvedla 7 dní hříchů, kde si vyzkoušela (nikoliv poprvé), jaké je být mrtvolou. Na zážitek strkání do pověstného černého pytle na mrtvoly vzpomíná s respektem a vzrušením. Podle jejích slov měla husí kůži při zvuku zapínajícího se zipu, takové vzrušené chvění.

Ani vidět vlastní fotku na náhrobku ji nevyděsilo. Dokonce v jednom filmu navrhla, že na hrob své herecké matky dá obrázek té skutečné, stále žijící. Matka souhlasila. Morbidní? Kdepak, věří prý, že tak maminka bude ještě dlouho zdravá a čilá.

5. Láska prochází žaludkem

A jaká je Vica mimo všechna světla slávy? Věřte nebo ne, výborná kuchařka. Prohlašuje, že vaření ji moc baví a všem chutná. Ráda na to poukazuje a na obrazovce své umění předvede v pořadu Slavní v maléru slovenské TV Paprika. Vica má nejraději maďarskou a slovenskou národní kuchyni, halušky u ní vedou na plné čáře. Mimo vaření holduje lyžování a má ráda jazz.

Taková je Vica, příjemná zrzka, která upoutá na první pohled a s docela obyčejnými radostmi v životě. Doufejme, že ji ještě uvidíme zazářit. Sošku lva sice nezískala, ale našlápnuto má slibně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Vice Kerekes. Ve filmu se nebojí ukazovat nahá