Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Lindsay Lohan: Královna mejdanů vtipkuje o těhotenství

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

12. 5. 2013

Lindsay Lohan si za pouhých šestadvacet let prožila všechno – od dosažení vrcholné slávy až po pád na absolutní dno. Jak vůbec vypadala tahle cesta?

FOTO: Lindsay Lohan

Jako jedenáctiletá v Pasti na rodiče. A rovnou dvakrát. Zdroj: Falcon

Už v pubertálním věku byla hvězdou několika teenagerovských komedií jako Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty nebo Zpověď královny ze střední školy. Narůstající slávu ale zjevně nezvládala tak, jak by měla, a tak přišly na řadu alkoholové a drogové incidenty, několik pobytů ve vězení a její hvězda začala uhasínat.

Za posledních šest let se na filmovém plátně neobjevila, maximálně v nízkorozpočtových snímcích, které upadly v zapomnění. V současné době si ale odbyla premiéru Scary Movie 5 a hrstka zbylých fanoušků doufá, že jí to společně s plánovanou tříměsíční odvykací kúrou pomůže postavit se zpátky na nohy.

1. Kariéra přišla pomalu dřív než první slova

Jako jedna z mála celebrit měla to štěstí, že byla slavná pomalu dřív, než vůbec začala mluvit. Opravdovou slávu jí v jedenácti letech přineslo natáčení komedie Past na rodiče, která se stala kultovním rodinným filmem a těší se velké oblíbenosti i po tolika letech. Předtím však zabodovala ve světě modelingu, se kterým začala už ve třech letech.

2. Bod zlomu nastal brzy

Rok 2007 se považuje za přelomový, co se týče jejího stylu života. V tom samém roce točila snímek Vlastní pravidla, jehož tvůrci už tenkrát měli s jejím chováním problémy a poslali jí výstražný dopis. Stálo v něm, že přístup rozmazleného dítěte, nezdvořilost a nezodpovědnost ohrožuje natáčení a kvalitu celého snímku. Studio jí dokonce pohrozilo soudní žalobou, pokud se její chování nezlepší.

play-sharp-fill

3. Návykové látky změnily její uvažování o nahotě

Bulvární tisk dostatečně rozmázl Lohanin soukromý život a zejména divoké večírky i drogy, které jí zničily život, takže to není nutné připomínat znovu. Je ale potřeba zmínit, že to ovlivnilo drastickým způsobem i její smýšlení o filmových rolích.

Když jí byla nabídnuta role v nízkorozpočtovém snímku Florence, bylo nutné, aby ve své roli ukázala prsa. Lindsay ale všechny šokovala návrhem, že se radši svleče celá, jinak by to prý nemělo cenu.

4. Odmítla pomoc od Charlieho Sheena

Není žádným tajemstvím, že Charlie Sheen patří mezi hvězdy, které podlehly drogám. Protože ale sám ví, jak je důležité mít se na koho v těžkých časech obrátit, chtěl to samé udělat pro Lindsay. „Cítím spřízněnost s někým, kdo očividně potřebuje učitele. Ať chce nebo ne,“ komentoval to.

Lindsay je to ale očividně proti srsti, protože se hned po nabídce pomocné ruky ostře ohradila tím, že svůj život sice nemá úplně pod kontrolou, ale poslední, komu by ho svěřila, by byl právě Charlie Sheen.

FOTO: Lindsay Lohan a Charlie Sheen

Ve Scary movie mu vlezla do postele, ale ve skutečnosti jím pohrdá. Zdroj: Forum film CZ

5. Největší hobby? Falešné těhotenství

V roce 2009 se po rozchodu se svou přítelkyní Samanthou Ronson doslova utrhla ze řetězu. Její kamarádi tvrdili, že se spustila s kde kým, a média obletěla zpráva, že je těhotná a chystá se na potrat. Nakonec se ale její těhotenství nepotvrdilo.

Na začátku dubna tohoto roku pak Lindsay opět šokovala celý svět zprávou na Twitteru, že čeká dítě. Tři slova: „It’s official. Pregnant.“ způsobila pozdvižení a začaly se rojit spekulace jak o otci dítěte, tak o tom, jak asi zvládne mateřství někdo, kdo se neumí postarat sám o sebe. Tentokrát se zase údajně jednalo jen o opožděný aprílový žert.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Lindsay Lohan: Královna mejdanů vtipkuje o těhotenství