Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Anně Faris: S panenkami si nikdy nehrála, rovnou je zabíjela

Foto: Domácí mazlíček - Anna Faris - Columbia PicturesAnna Faris se proslavila především díky sérii parodií Scary Movie. Účinkování ve spoustě pochybných komedií jí zajistilo nálepku naivní blondýny. Její temná tajemství vám ale vyrazí dech.

Foto: Domácí mazlíček - Anna Faris - Columbia Pictures

Hodně blond, hodně růžová. Tak Annu vidíme bohužel nejčastěji. Zdroj: Columbia Pictures

Filmy jako Žába k zulíbání, Chechták nebo Domácí mazlíček ji do povědomí diváků zapsaly asi jinak, než by sama chtěla. Téměř každá filmová postava, kterou ztvárnila, je snímek od snímku hloupější. Není tedy divu, že takhle lidé berou i samotnou herečku.

Anna Faris ale ve svém životě zažila nejednu těžkou chvilku, ať už to bylo nepodařené manželství nebo předčasný porod svého syna. Jak se vůbec vyrovnala s nástrahami osudu? A jakou roli zaujímají panenky Barbie v jejím životě? Anna Faris brzy zamíří do kin s novým filmem Dávám tomu rok, přečtěte si o ní víc!

1. Nenávidí nahotu, ale boduje s ní

Málokdo by řekl, že této herečce bylo v listopadu loňského roku už šestatřicet let. Její vzhled i figuru jí závidí nejedna vrstevnice. Ona sama se tak ale necítí, při pózování pro Playboy se nechtěla svléknout a při natáčení Domácího mazlíčka se prý nikdy necítila trapněji a ošklivěji, i když bylo v záběru jen její pozadí. Úryvek z Domácího mazlíčka byl i přesto zařazen mezi 100 nejerotičtějších filmových scén.

2. Bolavou duši léčí plastikou prsou

Když jí v roce 2007 ztroskotalo manželství, rozhodla se radikálně změnit svůj život. A zatímco většina hereček se v případě plastických operací drží hesla „Zatloukat, zatloukat, zatloukat“, Anna neměla problém svá vylepšení přiznat. Hned po rozvodu si nechala zvětšit prsa, což zároveň komentovala slovy: „Řekla jsem si, že není co ztratit a nemám za co jiného utrácet. Navíc mi hezky vyplňují tričko.“

3. Borat je prostě génius

Při natáčení Diktátora, kterého ztvárnil Sacha Baron Cohen (Borat), byla Anna neuvěřitelně nervózní ze setkání s jedním z největších komiků. „Byla jsem nervózní a dostala jsem strach, je totiž vážně dobrý. Ne, je to génius, takže dostanete potřebu se mu vyrovnat.“

Kromě toho taky přiznává, že si ještě nikdy v životě nemusela takhle vymýšlet. Sacha Baron Cohen je proslavený uměním improvizace a to samé vyžaduje od svých kolegů. „Improvizovali jsme jako blázni! Myslím, že ve filmu zůstalo ze scénáře tak deset procent,“ potvrdila herečka.

4. S hvězdami se nebaví, můžou za to agenti

Důvod, proč Anna nemá příliš přátel mezi hereckými kolegyněmi je prostý. Na společenských akcích se prý každý přetvařuje a ona pak těžko pozná, kdo je jí skutečně blízký a kdo si na to jen hraje. Navíc jí přijde šílený celý proces před tím, než si s někým známým vyrazí.

Foto: Mládeži nepřístupno - Anna Faris a Chris Pratt

S Chrisem Prattem v Mládeži nepřístupno. Ve skutečnosti jsou dokonce manželé. Zdroj: H.C.E.

„Určitě bych ráda měla víc kamarádek mezi herečkami, ale prostě to nejde. Musíte nejdřív zavolat něčímu agentovi a říct: Nevolám kvůli žádnýmu projektu – jen bych si s tou holkou ráda někam vyrazila. Je to na hlavu,“ opřela se herečka do hollywoodských zvyklostí.

5. Její panenky neměly dům snů, ale nevěstinec

Role ve Scary Movie nejspíš nebyla úplnou náhodou. V jednom rozhovoru se Anna přiznala k poněkud nezvyklé zábavě v dětství: „Když jsem byla dítě, tak jsem si vytvářela mysteriózní scény vražd panenky Barbie. A když jsem byla trochu starší, tak jsem si z domečku pro Barbie udělala nevěstinec.“ Tahle holka se očividně s ničím nepáře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Anně Faris: S panenkami si nikdy nehrála, rovnou je zabíjela