Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

5 originálních dárků pro originální muže

Kupovat dárek muži je asi tak stejně snadné, jako lovení mamby holou rukou. Co chtějí, to si většinou raději koupí sami a nad měkoušem jen ohrnou nosem. Sestavit seznam top dárků pro muže nám tak dalo celkem zabrat. Ptali jsme se našich partnerů, kamarádů i jejich partnerek a v našem seznamu pěti originálních dárků nechybí ani troška kontroverze. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku tajných mužských snů.

Znáte to. Sice mají občas světlejší okamžiky, ale muži zůstávají minimálně v koutku duše dětmi až do své smrti. Pokud zahrajeme právě na strunu věčného dětství, je téměř jisté, že se jim do vkusu trefíme, ač se nám to může zdát třeba trochu praštěné. Ale už dost řečí, pojďme se konečně podívat na 5 originálních dárků pro originální i hravé muže.

Lego nebo autíčko na dálkové ovládání

Jen málokterý chlapec v dětství nesnil o pirátském legu nebo pořádném autu na dálkové ovládání. Stačí nenápadně zjistit přímo od něj nebo dokonce od jeho rodičů, co bylo právě jeho vysněnou dětskou hračkou, kterou nikdy nedostal a máte o ten nejlepší dárek pod sluncem postaráno.

Kvalitní rum s věnováním

Ťukáte si na hlavu, že lahev s alkoholem opravdu moc originální není? Možná máte pravdu, co když mu však koupíte lahev jeho oblíbeného rumu s osobním vzkazem přímo ve skle? Z milého, avšak nepříliš originálního dárku tak vykouzlíte něco, co mu udělá opravdovou radost a v poličce bude mít zaručené své čestné místo už napořád.

Trochu netradiční hračka pro chvíle samoty

Dárky pro muže

Pamatujete si tu zmínku o kontroverzi z úvodu článku? Právě teď se k ní dostáváme. Proč nedopřát svému muži chvíle potěšení i ve chvílích, kdy jste zrovna mimo domov? Pořiďte mu masturbátor pro muže a užijte si ten moment překvapení v okamžiku jeho rozbalení. Masturbátorů je téměř tolik druhů jako vibrátorů pro ženy. Od diskrétních, jako například Tenga Flex až po velmi expresivní ve tvaru vagíny slavné pornoherečky. Masturbátor se vyrábí také ve tvaru prsou, úst nebo nenápadných vajíček. Záleží pouze na vaší odvaze, který svému partnerovi vyberete. Masturbátor nemusí být určen jen pro chvíle samoty. Stejně dobře vám oživí i společné chvíle strávené třeba v posteli.

Víkend v přírodě

Dárky pro muže

Ať už jsme sebevětší optimisti, před pravdou, že nikdo nemládneme, se příliš dlouho oči zavírat nedají. Tím spíš bychom měly naše muže podporovat v jejich bláznivých nápadech. Jestli je ten váš alespoň kouskem svého srdce dobrodruh, můžete mu nakoupit nějaké to turistické vybavení a darovat mu ho společně s „propustkou“ na víkendové zálesáctví jen s jeho přáteli.

Železná koule

Ještě jednou se vraťme k pohybovým aktivitám. Jestliže ten váš pohybem spíše tak trochu opovrhuje a do fitka byste ho ani párem volů nedostala, kupte mu domů kettlebell! Tahle malá železná koule se schová jak nic a přitom je to taková „posilovna sbalená na cesty“. Právě jen a pouze tato jediná pomůcka je naprosto dostatečným nástrojem k procvičení a protažení celého těla. Pokud mu k tomu koupíte také seminář v některé z tělocvičen, které se věnují funkčním tréninkům, bude váš muž do pár měsíců jako nový a bolístky stáří se pro něj stanou minulostí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 originálních dárků pro originální muže