×
TOPZINE.cz

5 největších hitů skupiny Elán. Co zazní na koncertě v Pardubicích

Kapela Elán se vrací do Čech se svými největšími hity. Zdroj: Propaganda House

Slovenská rocková skupina Elán zahraje v pátek 31. května 2013 na pardubickém letišti. Poslechněte si pět hitů, které na koncertě dozajista nebudou chybět.

Kapela Elán se vrací do Čech se svými největšími hity. Zdroj: Propaganda House
Kapela Elán se vrací do Čech se svými největšími hity. Zdroj: Propaganda House

Elán jsme mohli v České republice slyšet už loni, kdy hrál v Praze, Brně a Ostravě. Letos k nám zavítají jen jednou, do Pardubic. Koncert začne v osm hodin večer a je k němu přichystán neobvyklý doprovodný program.

Protože je vystoupení součástí leteckého festivalu Aviatická pouť, uvidí fanoušci řadu historických i moderních letadel. Samotní členové Elánu stylově přiletí vrtulníkem přímo k pódiu.

Playlist turné je poskládán z největších hitů, které kapela za svou dlouholetou existenci nahrála. Vybrali jsme pět songů, které v Pardubicích pravděpodobně zazní.

Nie sme zlí

První hitovka pochází ze stejnojmenného druhého alba z roku 1982. Vybrali jsme poměrně netradiční verzi videa. Archivní záznam ze soutěže Bratislavská lyra pochází z roku 1986. Tutéž soutěž kapela šest let předtím vyhrála s písní Kaskadér.

Tuláci v podchodoch

Tuláci v podchodoch také pocházejí z raného materiálu, jedná se o jednu z písní z debutové desky Elánu Osmý svetadiel.

Neviem byť sam

Další silná melodie, která se posluchačům z rádiového éteru vytrvale připomíná již přes dvacet let.

Kočka

Energický song z poloviny devadesátých let Elán dovede podat i v akustické verzi. Nechme se překvapit, v jaké podobě zazní v pátek.

Voda čo ma drží nad vodou

Bez tohoto proslulého lovesongu by se koncert sestavený z největších elánovských hitů určitě neobešel. Píseň pochází z hudebního filmu Fontána pre Zuzanu 3 s Evou Vejmělkovou v hlavní roli.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..