Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 nejdivnějších věcí, se kterými lidé souloží ve filmech. Koláč nebo výfuk

Filmoví tvůrci používají jako nejčastější zkratku pro zobrazení vývoje milostného vztahu dvou postav erotické scény. Hrdinům však někdy scenáristé nepřipíší jen sex s jejich partnerem, ale také rozkoš s neobvyklými tvory či předměty. Vybrali jsme 5 předmětů, které patří mezi ty nejbizarnější.

FOTO: Jason Biggs Alyson Hannigan American Pie

„To jsme skutečně tak zvrhlí, že jsme ve výběru hned dvakrát?“ Zdroj: Bontonfilm

Erotické scény s netradičními sexuálními partnery mají za úkol diváky šokovat, v mnoha případech dnes již spíše pobavit. Filmová historie tak již zaznamenala znásilnění obřím humrem, soulož se slepicí či masturbaci useklou hlavou.

Robot

FOTO: Elizabeth Hurley Austin Powers

Pod sexy tváří Elizabeth Hurley se skrývá plechové monstrum.

Tajný agent Austin Powers (Mike Myers) měl k ženám vždy blízko a jeho náklonnost k druhému pohlaví většinou nebyla jen platonická, což dokládá i název jeho druhého filmového dobrodružství Špion, který mě vojel.

V jeho úvodu Austin jsme svědky postelových hrátek Austina s jeho přitažlivou manželkou Vanessou v podání Elizabth Hurley. Během nich však vyjde najevo, že Vanessa je ve skutečnosti ženbot nastrčený Austinovým rivalem, dr. Zlounem.

Ve výsledku ale Austina zjištěná pravda o jeho choti vůbec nerozhází, ba naopak, je rád, že si může užívat znovu nabyté svobody.

Flétna

FOTO: Jason Biggs Alyson Hannigan American Pie2

Michelliny vzpomínky na tábor Jima evidentně nenudily.

„Jednou, na hudebním táboře, jsem si strčila…“ Jedna z nejproslulejších scén základního kamene žánru teenagerských komedií, která proslavila Alyson Hannigan více než účinkování v seriálech How I Met Your Mother a Buffy, přemožitelka upírů.

Nesmělý Jim zapřede na večírku hovor s extrovertní flétnistkou Michelle a jejich konverzace se dosměruje k intimním záležitostem. Michelle následně prozradí, že na hudebním táboře nebyla předmětem zájmu jen hudba a že flétna jí nesloužila jen jako hudební nástroj.

Že nakonec neskončilo jen u povídání, fanoušci série Prci, prci, prcičky moc dobře vědí.

Pes

FOTO: Vladimír Dlouhý Jedna ruka netleská

Filmová dcera Vladimíra Dlouhého není úplné neviňátko.

Slizký moderátor pořadu Načapám tě představovaný Vladimírem Dlouhým se pro úspěch svého programu založeného na kanadských žertících neštítí ničeho, ani veřejného ponížení své vlastní dcery Martiny.

Do vysílání tak v přímém přenosu propašuje nahrávku z vlastní domácí skryté kamery zobrazující Martinu, která si evidentně užívá jazyk svého psa ve svém rozkroku. Záznam se stane nejúspěšnější načapávkou v historii pořadu.

Na podobném nápadu, který použili pánové Macháček a Ondříček v komedii Jedna ruka netleská, je založen americký snímek Nesahejme psům na párky. Jeho hlavní hrdinka ztratí kvůli aférce se psem nejen svého snoubence, ale i důvěru vlastních rodičů.

Koláč

FOTO: Jason Biggs American Pie

Jimova otce přešla na štrůdl chuť.

Prci, prci, prcičky podruhé. Ještě než Jim našel svou Michelle, nechal si o nahých dívkách v posteli jen zdát a od svých přátel se doslechl, že orální sex je něco jako teplý jablečný koláč.

Takže když jednoho dne dorazil domů a našel na stole čerstvě upečený jablečný koláč od své matky, rozhodl se podobný pocit simulovat. Výraz Jimova otce, který syna načapal při souloži s koláčem na stole, se dá vyjádřit jedním slovem – šokovaný.

Další slavný výstup z populárního filmu dal sérii původní anglický název American Pie (Americký koláč).

Výfuk

FOTO: Nahota na prodej

Fuko uměl auta pořádně rozjet.

Když se Lukáš Vaculík zeptá policistů na pasáka s přezdívkou Fuko, dostane se mu odpovědi, že ten má nejradši plechový. Romský kriminálník skutečně uspokojuje své pudy v automobilových výfucích, protože skutečné prostitutky si nemůže dovolit.

Fukovi se však jeho úchylka stane osudnou. Zahyne, když ho při akci na letištním parkovišti srazí couvající sporťák, jeho poslední pohled však patří výfukům vznášejícího se letadla.

Výstřední postava se stala symbolem pro z dnešního pohledu bizarní kriminální film z počátku 90. let Nahota na prodej, který se pro určitou skupinu diváků stal dobovým kultem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 nejdivnějších věcí, se kterými lidé souloží ve filmech. Koláč nebo výfuk