Menu
TOPZINE.cz
Technologie

5 důvodů, proč se vám vyplatí dlouhodobý pronájem auta

Neradi cestujete přeplněnými vlaky a autobusy, ale zároveň se vám nechce utrácet za nový automobil? Řešením může být dlouhodobý pronájem auta z půjčovny. Vůz přitom můžete využívat po dobu několika týdnů i měsíců.

Kdy zapůjčení auta oceníte?

  • Nechcete si pořizovat vlastní automobil.
  • Váš vůz se porouchal.
  • Jedete na dovolenou.
  • Čeká vás pracovní cesta.
  • Chcete se blýsknout na svatbě.
  • Chystáte se na třídní sraz.
  • Potřebujete pomoc při stěhování.
  • Chcete ohromit na prvním rande.

5 výhod dlouhodobého pronájmu u Taggart

1. Servis i pojištění v ceně

Automobily z půjčovny prochází pravidelným servisem a dávají vám tak pocit bezpečí doma i za hranicemi. Na auto se můžete spolehnout při cestě do práce i na vysněnou dovolenou. Kromě toho se nemusíte starat ani o povinné ručení a havarijní pojištění. Vozy jsou pojištěné proti všem možným událostem a nenechají vás ve štychu.

2. Žádné dlouhodobé závazky

Láká vás dlouhodobý pronájem auta nejen pro město Praha? Výhodou je, že nejste dlouhodobě vázaní smlouvou, jako to bývá u operativního leasingu. Automobil si přitom můžete zapůjčit třeba jen na jeden měsíc.

3. Bezkonkurenční ceny

Nechcete za půjčení automobilu utratit každý měsíc celou svou výplatu? Nemusíte, pronájem auta na www.taggart.cz totiž zaručuje nejnižší ceny. Pokud najdete u konkurence ten samý vůz za výhodnější částku a pošlete na ni odkaz, automaticky získáte od Taggart mnohem výhodnější nabídku.

4. Dálniční známka je samozřejmostí

Vozy z autopůjčovny mají vždy platnou dálniční známku pro Českou republiku. Ať už vás cesta zavedete kamkoliv, máte možnost jet po dálnici a nebudete tak ztrácet čas jízdou po okresních silnicích. To se vám vyplatí nejen při krátkodobém zapůjčení, ale i v případě, kdy zvolíte dlouhodobý pronájem aut.

5. Přistavení vozu podle vašeho přání

K zapůjčení auta vám stačí platný řidičský a občanský průkaz, nájemné a vratná kauce. Žádné další poplatky vás nečekají. Po vrácení automobilu se vám kauce opět vrátí. Přistavení vozu i jeho vyzvednutí je zdarma, a to kdykoliv a kdekoliv po ČR. Pokud budete chtít, auto získáte už v den objednávky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 důvodů, proč se vám vyplatí dlouhodobý pronájem auta