Menu
TOPZINE.cz
Technologie

5 důvodů, proč nadělit pod stromeček chytrou televizi

Přemýšlíte, čím o letošních Vánocích potěšit své blízké, případně co darovat sami sobě? Chytrá televize nabízí kromě tradičního programu mnoho doplňkových funkcí, které vás možná překvapí.

Potěšíte celou rodinu

Nová televize pod stromečkem zaručeně potěší celou rodinu. Vy si užijete celovečerní filmy či sportovní utkání, děti kouzelné pohádky, dospívající seriály a prarodiče dokumenty i filmy pro pamětníky. Široká úhlopříčka TV umožňuje kvalitní obraz, který si užijete i z opačné strany obývacího pokoje.

Užijete si pohádky i vánoční filmy naplno

Vánoce jsou časem pohádek a svátečních filmů, které si vychutnáte mnohem lépe díky nové chytré televizi s perfektním obrazem. Samsung TV i další značky smart televizí navíc umožňují díky hybridnímu vysílání zpětné přehrávání pořadů a také zhlédnutí předpremiér až s několikadenním předstihem. Bez obav se tedy můžete během dne věnovat rodinným aktivitám a večer v klidu usednout k oblíbené pohádce a užívat si pohodovou vánoční atmosféru.

Jedná se o dlouhodobou investici

Kvalitní chytrá televize vám vydrží dlouhé roky jako nová. Systém se díky připojení k internetu pravidelně aktualizuje a všechny funkce tak běží, jak mají.

Využijete nové funkce

S chytrou televizí získáte okamžitý přístup k placeným kanálům, jako je Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video a další. Výhodné nabídky najdete i u českých televizních kanálů včetně VOYO, kde najdete archiv plný filmů, seriálů a různých pořadů.

Výhodou je internetový prohlížeč přímo v televizi, díky kterému můžete navštěvovat oblíbené webové stránky, pročítat si e-maily nebo si pouštět hudební videoklipy. Tuto funkci si užijete ještě více ve chvíli, kdy si pořídíte bezdrátovou klávesnici, která vám surfování po internetu urychlí a usnadní.

Každá chytrá televize nyní umožňuje propojení s dalšími zařízeními, jako je chytrý telefon, tablet nebo počítač. Veškerá data je tak možné během chvíle poslat do televize. Tuto funkci využijete především při promítání fotografií z rodinné dovolené a dalších důležitých okamžiků.

Vychytávkou některých chytrých televizí je jejich schopnost splynout s okolním prostředím. Speciální režim v mžiku přemění obrazovku na tapetu, obraz nebo stylový rámeček.

Zabavíte se na dlouhé hodiny

S novou chytrou televizí plnou televizních programů a dalších doplňkových funkcí vám nebude vadit, že strávíte celé svátky doma. Naopak si perfektně užijete pohodu a teplo domácího krbu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

5 důvodů, proč nadělit pod stromeček chytrou televizi