Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

5 důvodů, proč dát přednost kvalitním šperkům

Komerční sdělení

Komerční sdělení

30. 11. 2019

Šperky jsou ozdobou každé ženy. Pokud chcete své partnerce, manželce, mamince, babičce, sestře, dceři nebo kamarádce vybrat dárek, který ji zaručeně potěší, vyberte kvalitní šperk. Máme pro vás hned několik důvodů, proč se rozhodnout právě pro něj.

1. Udělají radost

Šperky patří mezi osvědčené a velmi oblíbené dárky. Výhodou je, že je můžete pořídit v různých cenových relacích a styl přesně přizpůsobit vkusu obdarované. Ať už se rozhodnete nový šperk darovat někomu blízkému nebo s ním udělat radost sami sobě, můžete si být jistí, že vždy vzbudí pozitivní emoce.

A jaký šperk si žena bude chtít uložit do své šperkovnice? Prsten je neodmyslitelně spojený se zásnubami, svatebním dnem a narozením dítěte. Jedná se o velmi významné události, které je potřeba zpečetit něčím výjimečným a hodnotným. Jakýkoliv krásný šperk pak potěší v narozeninový den, při promoci, na Valentýna i pod vánočním stromečkem.

2. Kvalita je vidět na první pohled

Jestliže se rozhodnete pro ten správný obchod, kvalitu šperku pozná laik i expert. Pokud navíc zvolíte firmu s dlouholetou tradicí, šperkařskou duší a zajímavým příběhem, která prodává luxusní šperky, rozhodně nešlápnete vedle. Chcete mít jistotu výhodného nákupu? Hledejte originální motivy, všímejte si způsobu zpracování a v případě drahých kamenů se ptejte po certifikátu.

3. Nikdy nevyjdou z módy

Výrobky ze stříbra a bílého či žlutého zlata jsou zcela univerzální a nikdy nevyjdou z módy. Ženu mohou zlaté i stříbrné šperky zdobit při všech slavnostních příležitostech a důležitých akcích. Lze je však nosit i v naprosto běžné dny. S přehledem si je můžete vzít ke společenské róbě, letním šatům, kalhotovému kostýmku, ale i k pohodlným džínům a sportovně-elegantnímu saku. A jaký kámen vybrat? Kromě diamantů jsou nadčasové také perly, polodrahokamy a další drahé kameny.

4. Výhodná investice

Zlaté a stříbrné šperky můžete brát i jako výhodnou investici. Kromě cenných papírů, penzijních fondů a nemovitostí představují šperky komoditu, do které můžete uložit peníze a částku tak postupem času navyšovat. Není divu, že se o nákup a prodej zlata, stříbra a drahokamů zajímá stále více lidí. Ať už se rozhodnete pro pořízení prstenu s diamantem, luxusního náramku nebo jednoduchého řetízku, můžete mít jistotu, že investujete nejen do drahého kovu, ale i do uměleckého díla, které časem získává na hodnotě.

5. Šperky na celý život

Precizně zpracované a unikátní stříbrné i zlaté šperky vydrží vaší rodině po desetiletí až staletí. Diamanty a barevné drahokamy jsou nejtvrdšími materiály na světě. Šperky z nich odolají opotřebení a vydrží v perfektním stavu po dlouhé roky. Krásné prsteny, náramky, náhrdelníky i náušnice v sobě nesou svou unikátní historii. Můžete si je předávat z generace na generaci a při nošení zároveň vzpomínat na jejich původ.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 důvodů, proč dát přednost kvalitním šperkům